ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Szwecja

SEP Szwecja

Zapisz się na kurs SEP Szwecja w 100% zdalnie i legalnie

Kurs SEP Szwecja online

Zdobądź uprawnienia SEP Szwecja krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Szwecja

Sprawdź ile kosztuje kurs G1, G2 i G3 SEP Szwecja online

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Szwecja

Przeczytaj więcej o kursie SEP w kraju Szwecja

Chcesz pracować w branży elektroenergetycznej w Szwecji? A może już pracujesz, ale potrzebujesz odnowienia swoich kwalifikacji? Nasz kurs SEP Szwecja to profesjonalnie przygotowane materiały edukacyjne dzięki, którym zdasz egzamin SEP i zyskasz uprawnienia elektroenergetyczne do wykonywania pracy z urządzeniami podłączonymi do prądu. Kurs ten dedykowany jest wszystkim osobą, które mają 18 lat i dopiero zaczynają przygodę w tej branży, jak i osobą doświadczonym, które chcą zaktualizować swoją wiedzę lub podnieść aktualne kwalifikacje. Uprawnienia SEP potrzebne są do wykonywania obowiązków zawodowych na takim stanowisku jak np. elektryk. Zdobyte umiejętności na naszym kursie SEP Szwecja zezwalają na prace eksploatacyjne i dozoru urządzeń elektroenergetycznych. Organizowany przez nas kur SEP Szwecja przygotowuje kursantów do zdania oficjalnego egzaminu państwowego SEP przeprowadzanego przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Kto może przystąpić do nauki? Osoba, która ma przynajmniej podstawowe wykształcenie i jest pełnoletnia. Uprawnienia elektryczne, cieplne i gazowe należy odnawiać co 5 lat zapisując się ponownie na kurs oraz egzamin SEP. Dzieje się tak, ponieważ zachodzą zmiany w przepisach prawa elektroenergetycznego oraz tego, że ta branża stale się rozwija i wprowadza nowe technologie i rozwiązania.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze zmianami i wiedzieć jak zapewniać sobie i swoim pracownikom skuteczne bezpieczeństwo podczas pracy wskazane są cykliczne egzaminy i kursy SEP. Co jest zawarte w naszych szkoleniach? Szkolenia te przygotują Cię do pracy przy urządzeniach elektrycznych na stanowisku eksploatacji i dozoru. Można też skorzystać z kursu G2 czyli cieplnego i G3 gazowego. Po przejściu wszystkich lekcji na naszej platformie szkoleniowej online zapisujesz się na egzamin SEP wybierając dostępne terminy. Wszystko odbywa się sprawnie, a interfejs na platformie jest przejrzysty i prosty do użytkowania. Kurs SEP Szwecja to aktualna i wartościowa wiedza przekazywana przez profesjonalistów i doświadczonych ludzi w branży elektroenergetycznej. Cena kursu to 301 złotych za jeden certyfikat. W przypadku większej grupy pracowników do przeszkolenia jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjny rabat. Z nami zdobędziesz uprawnienia SEP nie wychodząc z domu i realizując program w kilka dni w swoim tempie. Nie czekaj! I zapisz się na nasz kurs SEP Szwecja już dziś. Jesteśmy jedną z firm na rynku, która może pochwalić się zdawalnością naszych kursantów na poziomie 99,9%. Zdobądź z nami certyfikowane uprawnienia SEP Szwecja bez wychodzenia z domu ważne w całej Unii Europejskiej.

SEP Szwecja - Amazon
SEP Szwecja - Tesco
SEP Szwecja - Huta Cynku
SEP Szwecja - Decathlon
SEP Szwecja - Castorama
SEP Szwecja - Nestle