ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Holandia

SEP Holandia

Zapisz się na kurs SEP Holandia w 100% zdalnie i legalnie

Kurs SEP Holandia online

Zdobądź uprawnienia SEP Holandia krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Holandia

Sprawdź ile kosztuje kurs G1, G2 i G3 SEP Holandia online

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Holandia

Przeczytaj więcej o kursie SEP w kraju Holandia

Kurs SEP Holandia to pełnowartościowe przygotowanie do wykonywania obowiązków zawodowych na stanowisku elektryka. Uczestnicząc w naszym kursie masz gwarancje ukończenia egzaminu państwowego z wynikiem pozytywnym i zdobycia potrzebnych uprawnień do pracy w Holandii. Nasz kurs dedykowany jest grupom takim jak: G1, G2 i G3 czyli uprawnienia elektryczna, uprawnienia cieplne i uprawnienia gazowe. Kursy przeprowadzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami prawa elektroenergetycznego. Kurs SEP Holandia to szansa na zdobycie nowych kwalifikacji, jak również ich odnowienie. Na kurs zapisać się mogą osoby, które dopiero skończyły szkołę oraz doświadczeni elektrycy. Organizujemy kurs na terenie całej polski i zagranicą, bo wszystko odbywa się online. Zakres kursu jest zgodny z wymaganiami ustawodawcy, dlatego zdawalność u nas jest na poziomie 99.9%. Jedynymi wymaganiami do zapisania się na nasz kurs SEP Holandia to posiadanie 18 lat przynajmniej podstawowego wykształcenia. Przygotujemy Cię do egzaminu, a w trakcie nauki na platformie szkoleniowej zapoznasz się z materiałami dotyczącymi wiedzy teoretycznej i praktycznej. Poznasz zasady postępowania w przypadku niebezpieczeństw zagrażających życiu i zdrowiu, a także dysponowania mocą urządzeń pod napięciem i wiele więcej.

Po ukończeniu kursu SEP Holandia możesz zapisać się na egzamin państwowy przeprowadzany przez komisje kwalifikacyjną. Takie egzaminy odbywają się 3 razy w tygodnie za pomocą wideorozmowy, dlatego potrzebujesz działającej kamerki i mikrofonu oraz dowodu osobistego. Koszt egzaminu na ten moment to 301 złotych, a cena dotyczy jednego certyfikatu za eksploatacje bądź dozór.W przypadku 2 certyfikatów cenę tą należy podwoić. Po otrzymaniu pozytywnego wyniku kursant otrzymuje uprawnienia elektryczne, których ważność wynosi 5 lat. Po tym czasie zdobyte kwalifikacje należy odnowić zapisując się ponownie na kurs SEP Holandia i egzamin SEP. Zapisz się już dziś na szkolenie i uzyskaj niezbędny certyfikat, aby móc pracować w Holandii przy urządzeniach elektrycznych. Możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail bądź numer telefonu, a wszystkie dane podane są na naszej stronie internetowej. Oferujemy uprawnienia SEP G1, G2 i G3 dla wszystkich niezależnie od tego gdzie jesteś i ile lat masz. Z nami zdasz egzamin SEP bez wychodzenia z domu i tracenia czasu na dojazdy do stacjonarnych placówek Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Nie czekaj i zainwestuj w swoją przyszłość razem z nami i naszym kursem SEP Holandia, ale także w innych lokalizacjach świata.

SEP Holandia - Amazon
SEP Holandia - Tesco
SEP Holandia - Huta Cynku
SEP Holandia - Decathlon
SEP Holandia - Castorama
SEP Holandia - Nestle