ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Niemcy

SEP Niemcy

Zapisz się na kurs SEP Niemcy w 100% zdalnie i legalnie

Kurs SEP Niemcy online

Zdobądź uprawnienia SEP Niemcy krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Niemcy

Sprawdź ile kosztuje kurs G1, G2 i G3 SEP Niemcy online

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Niemcy

Przeczytaj więcej o kursie SEP w kraju Niemcy

Chcesz odnowić kwalifikacje bądź zdobyć nowe uprawnienia elektroenergetyczne? To kurs SEP Niemcy jest właśnie dla Ciebie! Z nami zdobędziesz potrzebne kwalifikacje, by pracować zagranicą. Kurs ten dedykowany jest osobą, które ukończyły 18 lat i chcą być dobrze przygotowane do egzaminu państwowego, jak i do prac przy urządzeniach elektroenergetycznych. Kurs SEP Niemcy jest przeznaczony dla tych, którzy chcą zdobyć uprawnienia elektryczne G1, uprawnienia cieplne g2 i uprawnienia gazowe G3. Zapisać się na kurs można posiadając przynajmniej podstawowe wykształcenie. Kurs SEP Niemcy przygotuje Cię na wszystkie niebezpieczeństwa, które mogą się wydarzyć przy pracy pod napięciem. Szkolenie to jest dla początkujących pracowników i doświadczonych kierowników. Uprawnienia SEP ważne są 5 lat, więc należy je po tym czasie odnowić zapisując się ponownie na kurs i egzamin państwowy. Zdobyte kwalifikacje na naszym kursie zezwalają na pracę na stanowisku dozoru i eksploatacji. Są one niezbędne, by wykonywać obowiązki zawodowe w pracy przy prądzie w Niemczech. Kurs został stworzony pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich, więc wiedza w nim zawarta jest aktualna i zgodna z obowiązującym prawem i normami. Wszystko co musisz wiedzieć, aby zdać egzamin SEP.

W tracie szkolenia SEP Niemcy kursanci zapoznają się z informacjami związanymi z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych. Jako uczestnik kursu poznasz teorie oraz praktykę i wszystkie zasady dbania o bezpieczeństwo w pracy. Kurs SEP Niemcy oprócz podstawy, to także zdobycie umiejętności wykonywania prac kontrolno-pomiarowych i jak się zachować w przypadku powstania awarii. Po ukończeniu nauki wybierając dostępny termin można zapisać się na egzamin państwowy. Aktualny koszt egzaminu to 301 złotych (za jeden certyfikat). U nas możesz zdobyć uprawnienia z eksploatacji i dozoru podchodząc za jednym razem do egzaminu SEP. Jako jedna z firm na polskim rynku, która jako pierwsza stworzyła kursy elektryczne w formie online gwarantujemy Tobie bez problemowe uzyskanie certyfikatu. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza zapisowego, który znajdziesz na naszej stronie. Oprócz tego zawsze możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail bądź telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości.Dostępni jesteśmy dla Ciebie nawet do późnych godzin wieczornych. Zapisz się już dziś na nasz kurs SEP Niemcy na uprawnienia G1, G2 i G3. I zacznij pracę w zawodzie elektryka zagranicą otrzymując bardzo dobre wynagrodzenie. W Niemczech wykwalifikowany pracownicy są na wagę złota!

SEP Niemcy - Amazon
SEP Niemcy - Tesco
SEP Niemcy - Huta Cynku
SEP Niemcy - Decathlon
SEP Niemcy - Castorama
SEP Niemcy - Nestle