📋 ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Niemcy

SEP Niemcy

Zapisz się na kurs SEP Niemcy w 100% zdalnie i legalnie

Kurs SEP Niemcy online

Zdobądź uprawnienia SEP Niemcy krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas i uzyskaj błyskawiczną odpowiedź

Zadzwoń
do nas

Wyślij
wiadomość

Zobacz
na mapie

Total Enterprise sp. z o.o.
NIP: 5272949666

Cennik SEP Niemcy

Sprawdź ile kosztuje kurs G1, G2 i G3 SEP Niemcy online

Kurs G1 online

369 zł

+369 zł Kontrola i pomiary +499 zł Fotowoltaika
+99 zł Pakiet norm
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór

Kurs G2 online

369 zł

+369 zł Kontrola i pomiary
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór


Kurs G3 online

369 zł

+369 zł Kontrola i pomiary
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór


SEP Niemcy

Przeczytaj więcej o kursie SEP w kraju Niemcy

Chcesz odnowić kwalifikacje bądź zdobyć nowe uprawnienia elektroenergetyczne? To kurs SEP Niemcy jest właśnie dla Ciebie! Z nami zdobędziesz potrzebne kwalifikacje, by pracować zagranicą. Kurs ten dedykowany jest osobą, które ukończyły 18 lat i chcą być dobrze przygotowane do egzaminu państwowego, jak i do prac przy urządzeniach elektroenergetycznych. Kurs SEP Niemcy jest przeznaczony dla tych, którzy chcą zdobyć uprawnienia elektryczne G1, uprawnienia cieplne g2 i uprawnienia gazowe G3. Zapisać się na kurs można posiadając przynajmniej podstawowe wykształcenie. Kurs SEP Niemcy przygotuje Cię na wszystkie niebezpieczeństwa, które mogą się wydarzyć przy pracy pod napięciem. Szkolenie to jest dla początkujących pracowników i doświadczonych kierowników. Uprawnienia SEP ważne są 5 lat, więc należy je po tym czasie odnowić zapisując się ponownie na kurs i egzamin państwowy. Zdobyte kwalifikacje na naszym kursie zezwalają na pracę na stanowisku dozoru i eksploatacji. Są one niezbędne, by wykonywać obowiązki zawodowe w pracy przy prądzie w Niemczech. Kurs został stworzony pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich, więc wiedza w nim zawarta jest aktualna i zgodna z obowiązującym prawem i normami. Wszystko co musisz wiedzieć, aby zdać egzamin SEP.

W tracie szkolenia SEP Niemcy kursanci zapoznają się z informacjami związanymi z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych. Jako uczestnik kursu poznasz teorie oraz praktykę i wszystkie zasady dbania o bezpieczeństwo w pracy. Kurs SEP Niemcy oprócz podstawy, to także zdobycie umiejętności wykonywania prac kontrolno-pomiarowych i jak się zachować w przypadku powstania awarii. Po ukończeniu nauki wybierając dostępny termin można zapisać się na egzamin państwowy. Aktualny koszt egzaminu to 301 złotych (za jeden certyfikat). U nas możesz zdobyć uprawnienia z eksploatacji i dozoru podchodząc za jednym razem do egzaminu SEP. Jako jedna z firm na polskim rynku, która jako pierwsza stworzyła kursy elektryczne w formie online gwarantujemy Tobie bez problemowe uzyskanie certyfikatu. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza zapisowego, który znajdziesz na naszej stronie. Oprócz tego zawsze możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail bądź telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości.Dostępni jesteśmy dla Ciebie nawet do późnych godzin wieczornych. Zapisz się już dziś na nasz kurs SEP Niemcy na uprawnienia G1, G2 i G3. I zacznij pracę w zawodzie elektryka zagranicą otrzymując bardzo dobre wynagrodzenie. W Niemczech wykwalifikowany pracownicy są na wagę złota!

SEP Niemcy - Amazon
SEP Niemcy - Tesco
SEP Niemcy - Huta Cynku
SEP Niemcy - Decathlon
SEP Niemcy - Castorama
SEP Niemcy - Nestle
Certyfikowany kurs i egzamin online
z gwarancją zwrotu pieniędzy*

Wybierz kurs, wypełnij formularz i zdobądź uprawnienia G1, G2 i G3

369 zł
+369 zł
+499 zł
+99 zł

369 zł
+369 zł

369 zł
+369 zł

Wybierz formę płatności

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. *Z nami masz 100% gwarancję zdania egzaminu albo zwrot całości kwoty za kurs (czytaj więcej w Regulaminie strony).