📋 ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Irlandia

SEP Irlandia

Zapisz się na kurs SEP Irlandia w 100% zdalnie i legalnie

Kurs SEP Irlandia online

Zdobądź uprawnienia SEP Irlandia krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas i uzyskaj błyskawiczną odpowiedź

Zadzwoń
do nas

Wyślij
wiadomość

Zobacz
na mapie

Total Enterprise sp. z o.o.
NIP: 5272949666

Cennik SEP Irlandia

Sprawdź ile kosztuje kurs G1, G2 i G3 SEP Irlandia online

Kurs G1 online

369 zł

+369 zł Kontrola i pomiary +499 zł Fotowoltaika
+99 zł Pakiet norm
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór

Kurs G2 online

369 zł

+369 zł Kontrola i pomiary
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór


Kurs G3 online

369 zł

+369 zł Kontrola i pomiary
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór


SEP Irlandia

Przeczytaj więcej o kursie SEP w kraju Irlandia

Szkolenie SEP Irlandia pozwoli Ci na zdobycie niezbędnych uprawnień do wykonywania pracy przy urządzeniach podłączonych do sieci elektrycznych i nie tylko. Decydując się na naukę u nas masz gwarancje zdanego egzaminu państwowego ze względu na dobrze przygotowany zakres materiałów edukacyjnych. Jeśli szukasz uprawnień elektrycznych, cieplnych lub gazowych to bardzo dobrze trafiłeś/trafiłaś. Wszystkie te 3 grupy posiadamy wraz z rozszerzeniem kontrolno-pomiarowym. Kurs SEP Irlandia to wartościowa wiedza, a skąd to wiemy? Ponieważ został sprawdzony przez największą w Polsce organizację zajmującą się branżą elektroenergetyczną tzw. Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Szkolenie SEP Irlandia to szansa dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć pracować w tej branży lub szukają firmy, która odnawia posiadane już uprawnienia SEP. Na kurs możesz zapisać się jeśli masz ukończone 18 lat i minimum podstawowe wykształcenie. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia i żadnej wiedzy. Nasz kurs SEP Anglia to nauka w formie online, więc wszystko zrobisz nie wychodząc z domu, nawet egzamin. Dzięki dobrze przygotowanym materiałom na platformie szkoleniowej 99% naszych kursantów zdało egzamin SEP śpiewająco. To na pewno wyróżnia nad pośród konkurencyjnych firm, które oferują szkolenia tego typu.

W trakcie stworzonych lekcji zapoznasz się z podstawami elektroenergetyki za zakresu eksploatacji oraz dozoru, a także kontroli i pomiarów. Poznasz zasady postępowania w przypadku występowania awarii czy dysponowania mocą urządzeń podłączonych do prądu. Po ukończeniu kursu SEP Irlandia masz możliwość wybrania odpowiedniego terminu na zapisanie się na egzamin. Do egzaminów można przystępować wiele razy, ale trzeba pamiętać, że każdy kosztuje aktualnie 301 złotych. Cena ta dotyczy jednego certyfikatu na dozór lub eksploatację. Zdobyty certyfikat ważny jest tylko przez 5 lat. Później należy uprawnienia odnowić! Chcesz zapisać się na kurs SEP Irlandia? Zapisz się na nie poprzez formularz na naszej stronie internetowej i zacznij prace w branży elektroenergetycznej. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami w wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Z nami zdobędziesz uprawnienia z grupy G1, G2 i G3 bez wychodzenia z domu! Wystarczy mieć działający sprzęt, kamerkę, mikrofon oraz dowód osobisty na egzamin SEP. To wszystko, aby uzyskać potrzebne kwalifikacje do pracy w Irlandii. Zapraszamy już dziś na zakup naszego kursu SEP Irlandia. Wszystko odbywa się bezpiecznie, szybko, prosto i bez zbędnego stresu. Zdobądź uprawnienia elektroenergetyczne G1, G2 i G3 w 100% online.

SEP Irlandia - Amazon
SEP Irlandia - Tesco
SEP Irlandia - Huta Cynku
SEP Irlandia - Decathlon
SEP Irlandia - Castorama
SEP Irlandia - Nestle
Certyfikowany kurs i egzamin online
z gwarancją zwrotu pieniędzy*

Wybierz kurs, wypełnij formularz i zdobądź uprawnienia G1, G2 i G3

369 zł
+369 zł
+499 zł
+99 zł

369 zł
+369 zł

369 zł
+369 zł

Wybierz formę płatności

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. *Z nami masz 100% gwarancję zdania egzaminu albo zwrot całości kwoty za kurs (czytaj więcej w Regulaminie strony).