📋 ZAPISZ SIĘ TERAZ
Uprawnienia SEP 1kV

Uprawnienia SEP 1kV

Zdobądź uprawnienia SEP do 1kV oraz powyżej 1kV

Uprawnienia SEP

Zdobądź uprawnienia SEP do 1kV krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

SEP Uprawnienia

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

Kurs G1 online

369 zł

+369 zł Kontrola i pomiary +499 zł Fotowoltaika
+99 zł Pakiet norm
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór

Kurs G2 online

369 zł

+369 zł Kontrola i pomiary
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór


Kurs G3 online

369 zł

+369 zł Kontrola i pomiary
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór


Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas i uzyskaj błyskawiczną odpowiedź

Zadzwoń
do nas

Wyślij
wiadomość

Zobacz
na mapie

Total Enterprise sp. z o.o.
NIP: 5272949666

SEP 1kV w pigułce

Niezbędna wiedza dla SEP 1kV

SEP

To skrót pochodzący od pełnej nazwy Stowarzyszenie Elektryków Polskich . Jest to największa organizacja w naszym kraju, która nadzoruje i wydaje certyfikaty uprawniające do wykonywania pracy związanej z montażem, obsługą, konserwacją, remontem i pomiarami elektrycznymi urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych. Organizacja ta ma swoje siedziby w większych miastach w Polsce takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Legnica, Gdańsk, Lubin, Rzeszów, Rybnik, Zielona Góra i wiele innych.

Uprawnienia SEP

Uprawnienia SEP kwalifikacje, które można podzielić na 3 grupy czyli uprawnienia elektryczne (G1), uprawnienia cieplne (G2) i uprawnienia gazowe (G3). Umożliwiają one eksploatacje i dozór urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych. Zdobyte uprawnienia SEP mają ważność przez 5 lat. Po tym czasie trzeba je odnowić przystępując ponownie do egzaminu państwowego oraz kursu np. naszego, który został sprawdzony przez komisję Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Bez aktualnych uprawnień nie można wykonywać pracy!

Uprawnienia SEP do 1kV

Uprawnienia SEP do 1kV pozwalają na prace na stanowisku przy urządzeniach, instalacjach i sieciach elektroenergetycznych. Zdobyć je można zapisując się na specjalistyczny kurs i zdając egzamin SEP. G1, G2 i G3. Każde z tych uprawnień upoważnia do pracy przy eksploatacji i/lub dozoru urządzeń do 1kV. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej! Więcej informacji możesz uzyskać pisząc do nas wiadomość e-mail bądź dzwoniąc pod podany numer.

SEP uprawnienia

Chcesz zdobyć SEP uprawnienia? Zapisz się na nasz kurs, który przygotuje Cię do zdania egzaminu państwowego przeprowadzanego przez komisję kwalifikacyjną SEP. Na kursie znajdziesz wiedze dotyczącą między innymi BHP, rodzajów instalacji elektrycznych oraz prawidłowego podłączania urządzeń i wiele innych zagadnień, które pozwolą Ci z łatwością odpowiedzieć na wszystkie pytania. Kwestią zdania egzaminu SEP jest rzetelne podejście do nauki na naszym kursie. Jeśli to zrobisz gwarantujemy zdobycie uprawnień SEP.

SEP do 1kV

Uprawnienia SEP do 1kV pozwalają na pracę w zakresie dozoru i/lub eksploatacji. Posiadając takie kwalifikacje można bezpiecznie wykonywać pracę pod napięciem do 1kV. Uprawnienia SEP do 1kV są niezbędne do obsługi urządzeń elektrycznych. Nie posiadając ich nie można wykonywać żadnych czynności związanych z montażem, konserwacją, obsługą, remontem i pomiarami urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych. Zapisz się na nasz kurs wraz z egzaminem już dziś, aby w kilka dni mieć niezbędne kwalifikacje.

Uprawnienia SEP do 1kV

Dowiedz się więcej o uprawnieniach SEP

Uprawnienia SEP 1kV to uprawnienia potrzebne do pracy przy urządzeniach elektrycznych o napięciu do 1kV. Certyfikaty potwierdzające posiadanie takich kwalifikacji wydaje komisja Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Zanim jednak takie uprawnienia dostaje się w postaci certyfikatu należy wziąć udział w specjalistycznym kursie, który przygotuje osobę z wiedzy teoretycznej i praktycznej. Z takiego kursu na uprawnienia SEP 1kV można skorzystać na naszej stronie internetowej. Nasze kursy zostały opracowane przez wykwalifikowaną kadrę, która wyszkoliła już wiele osób do pracy przy urządzeniach, sieciach i instalacjach elektrycznych. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję dobrego przygotowania do zaliczenia egzaminu państwowego i otrzymania wymaganych uprawnień. Certyfikat można podzielić na dwa zakresy czyli uprawnienia SEP 1kV D i uprawnienia SEP 1kV E. Pierwsza grupa to uprawnienia dotyczące dozoru, który pełni się nad urządzeniami elektrycznymi i osobami eksploatującymi. Są one niezbędne jeśli będziemy kierować działaniami pracowników, którzy wykonują prace przy sprzętach elektroenergetycznych. Drugi zakres to uprawnienia eksploatacyjne czyli jest to po prostu użytkowanie maszyn lub urządzeń elektrycznych. Są to najczęściej wybierane uprawnienia wśród naszych kursantów, ponieważ jest to podstawa podstaw. Na nasz kurs na uprawnienia SEP 1kV może zapisać się każda osoba, która będzie wykonywać prace przy instalacjach, sieciach i urządzeniach elektroenergetycznych, które przetwarzają, wytwarzają, zużywają i przesyłają energię elektryczną. Po ukończeniu naszego kursu oraz zdaniu egzaminu państwowego kursant może bezpiecznie korzystać z każdego sprzętu elektroenergetycznego w pracy. Potwierdza to świadectwo kwalifikacyjne otrzymywane przez komisję kwalifikacyjną. Ce.na za zapisanie się uprawnienia SEP 1kV to 369 złotych. W przypadku, gdy z szkolenia chce skorzystać zorganizowana grupa możliwa jest negocjacja ceny. Natomiast koszt egzaminu to kwota ustalana przez ustawodawcę, więc nie można jej ustalać indywidualnie. Za każdy certyfikat należy zapłacić osobno, czyli za uprawnienia E i D płatność będzie x2. Jeśli chcesz się zapisać na nasz kurs i zdobyć uprawnienia SEP 1kV skorzystaj z formularza zgłoszeniowego, którego znajdziesz na naszej stronie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji napisz do nas wiadomość lub zadzwoń, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Zapisz się już dziś!

Jako jedna z firm w Polsce organizująca kursy elektryczne mamy 100%. Nie musisz pokonywać wielu kilometrów i stawiać się na konkretne terminy, by zdobyć uprawnienia SEP 1kV. Jedyne co musisz zrobić to wysłać do nas zgłoszenie z wypełnionymi informacji, opłacić kurs i zdać egzamin SEP. Z naszym doświadczeniem i posiadaną wiedzą zostaniesz przeszkolony kompleksowo do tego, aby wykonywać pracę związaną z elektrycznością. Nasz kurs na uprawnienia SEP 1kV został opracowany w formie platformy szkoleniowej, na której zostały umieszczone niezbędne materiały edukacyjne. Rzetelnie przykładając się do nauki nie będziesz mieć problemu z zaliczeniem egzaminu państwowego. Z nami legalnie i zgodnie z polskim prawem zdobędziesz niezbędne kwalifikacje na uprawnienia G1, G2 i G3. Nie masz czasu na długie szkolenia? Nasz kurs to nauka na maksymalnie kilka godzin. Wszystko zależy od Ciebie w jakim tempie będziesz przyswajać swoją wiedzę. Mamy kursantów, którzy ukończyli naukę w 2 dni, a niektórzy po kilku miesiącach. Za pomocą naszej innowacyjnej i nowoczesnej formie nauczania możesz zdobyć uprawnienia SEP 1kV z grupy G1, G2 i G3. Platforma umożliwia naukę w każdym miejscu na świecie o każdej porze dnia i nocy. Na każdym urządzeniu nie zależnie czy jest to smartfon, laptop, tablet czy komputer. Nie lubisz długich i nudnych wykładów? To ten kurs jest właśnie dla Ciebie! To Ty decydujesz kiedy masz możliwość zasiąść do nauki. Od niedawna nasza firma prowadzi, także egzamin SEP online. Jest on wykonywany przez akredytowaną komisję kwalifikacyjną, więc masz pewność, że uzyskane przez Ciebie uprawnienia SEP 1kV są całkowicie legalne. Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs? Po pierwsze materiały edukacyjne zostały stworzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Po drugie otrzymujesz świadectwo kwalifikacyjne ważne w całej Polsce i zagranicą. Po trzecie korzystasz z niezbędnej i pełnowartościowej wiedzy na temat elektroenergetyki. Po czwarte mamy zdawalność na poziomie 99,9%. Po piąte mamy możliwość negocjacji ceny w przypadku większej grupy. Po szóste w szybkim tempie zdobędziesz uprawnienia SEP 1kV bez wychodzenia z domu. Po siódme nie będziesz się niczym stresować. Mamy nadzieje, że wszystkie wymienione korzyści naszego szkolenia przekonały Cię do zapisania się. Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego i zapisz się już dziś na uprawnienia SEP 1kV. Zapraszamy, również do kontaktu telefonicznego lub do wysłania wiadomości e-mail.

Uprawnienia SEP 1kV - Amazon
Uprawnienia SEP 1kV - Tesco
Uprawnienia SEP 1kV - Huta Cynku
Uprawnienia SEP 1kV - Decathlon
Uprawnienia SEP 1kV - Castorama
Uprawnienia SEP 1kV - Nestle
Certyfikowany kurs i egzamin online
z gwarancją zwrotu pieniędzy*

Wybierz kurs, wypełnij formularz i zdobądź uprawnienia G1, G2 i G3

369 zł
+369 zł
+499 zł
+99 zł

369 zł
+369 zł

369 zł
+369 zł

Wybierz formę płatności

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. *Z nami masz 100% gwarancję zdania egzaminu albo zwrot całości kwoty za kurs (czytaj więcej w Regulaminie strony).