ZAPISZ SIĘ TERAZ
Uprawnienia SEP 1kV

Uprawnienia SEP 1kV

Zdobądź uprawnienia SEP do 1kV oraz powyżej 1kV

Uprawnienia SEP

Zdobądź uprawnienia SEP do 1kV krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

SEP Uprawnienia

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

SEP 1kV w pigułce

Niezbędna wiedza dla SEP 1kV

Co oznacza skrót SEP?

To skrót pochodzący od pełnej nazwy Stowarzyszenie Elektryków Polskich . Jest to największa organizacja w naszym kraju, która nadzoruje i wydaje certyfikaty uprawniające do wykonywania pracy związanej z montażem, obsługą, konserwacją, remontem i pomiarami elektrycznymi urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych. Organizacja ta ma swoje siedziby w większych miastach w Polsce takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Legnica, Gdańsk, Lubin, Rzeszów, Rybnik, Zielona Góra i wiele innych.

Czym są uprawnienia SEP?

Uprawnienia SEP kwalifikacje, które można podzielić na 3 grupy czyli uprawnienia elektryczne (G1), uprawnienia cieplne (G2) i uprawnienia gazowe (G3). Umożliwiają one eksploatacje i dozór urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych. Zdobyte uprawnienia SEP mają ważność przez 5 lat. Po tym czasie trzeba je odnowić przystępując ponownie do egzaminu państwowego oraz kursu np. naszego, który został sprawdzony przez komisję Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Bez aktualnych uprawnień nie można wykonywać pracy!

Czym są Uprawnienia SEP do 1kV?

Uprawnienia SEP do 1kV pozwalają na prace na stanowisku przy urządzeniach, instalacjach i sieciach elektroenergetycznych. Zdobyć je można zapisując się na specjalistyczny kurs i zdając egzamin SEP. G1, G2 i G3. Każde z tych uprawnień upoważnia do pracy przy eksploatacji i/lub dozoru urządzeń do 1kV. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej! Więcej informacji możesz uzyskać pisząc do nas wiadomość e-mail bądź dzwoniąc pod podany numer.

Jak zdobyć SEP uprawnienia?

Chcesz zdobyć SEP uprawnienia? Zapisz się na nasz kurs, który przygotuje Cię do zdania egzaminu państwowego przeprowadzanego przez komisję kwalifikacyjną SEP. Na kursie znajdziesz wiedze dotyczącą między innymi BHP, rodzajów instalacji elektrycznych oraz prawidłowego podłączania urządzeń i wiele innych zagadnień, które pozwolą Ci z łatwością odpowiedzieć na wszystkie pytania. Kwestią zdania egzaminu SEP jest rzetelne podejście do nauki na naszym kursie. Jeśli to zrobisz gwarantujemy zdobycie uprawnień SEP.

Komu są potrzebne uprawnienia SEP do 1kV?

Uprawnienia SEP do 1kV pozwalają na pracę w zakresie dozoru i/lub eksploatacji. Posiadając takie kwalifikacje można bezpiecznie wykonywać pracę pod napięciem do 1kV. Uprawnienia SEP do 1kV są niezbędne do obsługi urządzeń elektrycznych. Nie posiadając ich nie można wykonywać żadnych czynności związanych z montażem, konserwacją, obsługą, remontem i pomiarami urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych. Zapisz się na nasz kurs wraz z egzaminem już dziś, aby w kilka dni mieć niezbędne kwalifikacje.

Czym jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich?

Stowarzyszenie Elektryków Polskich ma na celu szkolenie wszystkich osób, które chcą pracować przy urządzeniach, sieciach i instalacjach elektroenergetycznych, a także popularyzacje tej dziedziny. Organizacja ta prowadzi swoją działalność w większych miastach w Polsce czyli Warszawie, Rzeszowie, Kaliszu, Gorzowie Wielkopolskim, Olsztynie, Lublinie i innych. Zrzesza ona inżynierów, techników i osoby, które chcą posiadać uprawnienia SEP i posiadać szeroką wiedzę w temacie elektroenergetyki.

Jak zdobyć uprawnienia elektryczne powyżej 1kV?

Uprawnienia elektryczne powyżej 1kV można uzyskać biorąc udział w kursie i zdając egzamin SEP. Dotyczą one prac związanych z remontem, obsługą, konserwacją oraz montażem urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych, które przesyłają, wytwarzają, przetwarzają i zużywają energię elektryczną. Do uprawnień powyżej 1kV można m.in. zaliczyć instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1kV oraz zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50kW i wiele innych. Zapisz się na nasz kurs elektryczny!

Jak przebiega egzamin SEP online?

Egzamin SEP pozwala na zdobycie wymaganych uprawnień elektrycznych w grupie G1, G2 i G3, który prowadzi komisja kwalifikacyjna. Na egzaminie mogą pojawić się takie pytania jak np. jaki kolor powinna mieć izolacja przewodu ochronnego w kablach i przewodach, jakie są terminy okresowych pomiarów w instalacji odgromowej czy jakie mają zadanie środki ochrony w urządzeniach i instalacjach elektrycznych. Egzamin SEP zdasz, gdy rzetelnie podejdziesz do naszego kursu online i przyłożysz się do nauki.

Czym jest kurs G1, G2 i G3?

Nasz kurs g1, g2 i g3 to kurs online, który przygotowuje do zdania egzaminu państwowego czyli egzaminu SEP oraz wykonywania obowiązków zawodowych na konkretnym stanowisku pracy. Kurs G1, G2 i G3 znajduję się na naszej autorskiej platformie szkoleniowej, na której znajdziesz cenne materiały edukacyjne z wiedzą praktyczną i teoretyczną. Po ukończeniu kursu należy podejść do egzaminu, aby posiadać niezbędne uprawnienia elektryczne. Zapisz się już dziś na nasz kurs G1, G2 i G3!

Czym są uprawnienia sepowskie?

Uprawnienia sepowskie to nic innego jak uprawnienia elektryczne z grup G1, G2 i G3 czyli elektryczne, cieplne i gazowe. Uprawnienia te zdobywa się poprzez wzięcie udziału w kursie i zdaniu egzaminu państwowego prowadzonego przez akredytowaną komisję kwalifikacyjną. Uprawnienia sepowskie ważne są przez 5 lat od momentu ich uzyskania. Po upłynięciu tego czasu osoba musi je odnowić zapisując się ponownie na kurs i egzamin SEP. Chcesz zdobyć uprawnienia sepowskie? Zapisz się u nas już dziś!

Uprawnienia SEP do 1kV

Dowiedz się więcej o uprawnieniach SEP

Uprawnienia SEP 1kV to uprawnienia potrzebne do pracy przy urządzeniach elektrycznych o napięciu do 1kV. Certyfikaty potwierdzające posiadanie takich kwalifikacji wydaje komisja Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Zanim jednak takie uprawnienia dostaje się w postaci certyfikatu należy wziąć udział w specjalistycznym kursie, który przygotuje osobę z wiedzy teoretycznej i praktycznej. Z takiego kursu na uprawnienia SEP 1kV można skorzystać na naszej stronie internetowej. Nasze kursy zostały opracowane przez wykwalifikowaną kadrę, która wyszkoliła już wiele osób do pracy przy urządzeniach, sieciach i instalacjach elektrycznych. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję dobrego przygotowania do zaliczenia egzaminu państwowego i otrzymania wymaganych uprawnień. Certyfikat można podzielić na dwa zakresy czyli uprawnienia SEP 1kV D i uprawnienia SEP 1kV E. Pierwsza grupa to uprawnienia dotyczące dozoru, który pełni się nad urządzeniami elektrycznymi i osobami eksploatującymi. Są one niezbędne jeśli będziemy kierować działaniami pracowników, którzy wykonują prace przy sprzętach elektroenergetycznych. Drugi zakres to uprawnienia eksploatacyjne czyli jest to po prostu użytkowanie maszyn lub urządzeń elektrycznych. Są to najczęściej wybierane uprawnienia wśród naszych kursantów, ponieważ jest to podstawa podstaw. Na nasz kurs na uprawnienia SEP 1kV może zapisać się każda osoba, która będzie wykonywać prace przy instalacjach, sieciach i urządzeniach elektroenergetycznych, które przetwarzają, wytwarzają, zużywają i przesyłają energię elektryczną. Po ukończeniu naszego kursu oraz zdaniu egzaminu państwowego kursant może bezpiecznie korzystać z każdego sprzętu elektroenergetycznego w pracy. Potwierdza to świadectwo kwalifikacyjne otrzymywane przez komisję kwalifikacyjną. Ce.na za zapisanie się uprawnienia SEP 1kV to 369 złotych. W przypadku, gdy z szkolenia chce skorzystać zorganizowana grupa możliwa jest negocjacja ceny. Natomiast koszt egzaminu to kwota ustalana przez ustawodawcę, więc nie można jej ustalać indywidualnie. Za każdy certyfikat należy zapłacić osobno, czyli za uprawnienia E i D płatność będzie x2. Jeśli chcesz się zapisać na nasz kurs i zdobyć uprawnienia SEP online skorzystaj z formularza zgłoszeniowego, którego znajdziesz na naszej stronie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji napisz do nas wiadomość lub zadzwoń, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Zapisz się już dziś!

Jako jedna z firm w Polsce organizująca kursy elektryczne mamy 100%. Nie musisz pokonywać wielu kilometrów i stawiać się na konkretne terminy, by zdobyć uprawnienia SEP 1kV. Jedyne co musisz zrobić to wysłać do nas zgłoszenie z wypełnionymi informacji, opłacić kurs i zdać egzamin SEP. Z naszym doświadczeniem i posiadaną wiedzą zostaniesz przeszkolony kompleksowo do tego, aby wykonywać pracę związaną z elektrycznością. Nasz kurs na uprawnienia SEP 1kV został opracowany w formie platformy szkoleniowej, na której zostały umieszczone niezbędne materiały edukacyjne. Rzetelnie przykładając się do nauki nie będziesz mieć problemu z zaliczeniem egzaminu państwowego. Z nami legalnie i zgodnie z polskim prawem zdobędziesz niezbędne kwalifikacje na uprawnienia G1, G2 i G3. Nie masz czasu na długie szkolenia? Nasz kurs to nauka na maksymalnie kilka godzin. Wszystko zależy od Ciebie w jakim tempie będziesz przyswajać swoją wiedzę. Mamy kursantów, którzy ukończyli naukę w 2 dni, a niektórzy po kilku miesiącach. Za pomocą naszej innowacyjnej i nowoczesnej formie nauczania możesz zdobyć uprawnienia SEP 1kV z grupy G1, G2 i G3. Platforma umożliwia naukę w każdym miejscu na świecie o każdej porze dnia i nocy. Na każdym urządzeniu nie zależnie czy jest to smartfon, laptop, tablet czy komputer. Nie lubisz długich i nudnych wykładów? To ten kurs jest właśnie dla Ciebie! To Ty decydujesz kiedy masz możliwość zasiąść do nauki. Od niedawna nasza firma prowadzi, także egzamin SEP online. Jest on wykonywany przez akredytowaną komisję kwalifikacyjną, więc masz pewność, że uzyskane przez Ciebie uprawnienia SEP 1kV są całkowicie legalne. Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs? Po pierwsze materiały edukacyjne zostały stworzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Po drugie otrzymujesz świadectwo kwalifikacyjne ważne w całej Polsce i zagranicą. Po trzecie korzystasz z niezbędnej i pełnowartościowej wiedzy na temat elektroenergetyki. Po czwarte mamy zdawalność na poziomie 99,9%. Po piąte mamy możliwość negocjacji ceny w przypadku większej grupy. Po szóste w szybkim tempie zdobędziesz uprawnienia SEP 1kV bez wychodzenia z domu. Po siódme nie będziesz się niczym stresować. Mamy nadzieje, że wszystkie wymienione korzyści naszego szkolenia przekonały Cię do zapisania się. Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego i zapisz się już dziś na uprawnienia SEP 1kV. Zapraszamy, również do kontaktu telefonicznego lub do wysłania wiadomości e-mail.

Uprawnienia SEP 1kV - Amazon
Uprawnienia SEP 1kV - Tesco
Uprawnienia SEP 1kV - Huta Cynku
Uprawnienia SEP 1kV - Decathlon
Uprawnienia SEP 1kV - Castorama
Uprawnienia SEP 1kV - Nestle