ZAPISZ SIĘ TERAZ
Uprawnienia SEP pomiary elektryczne

Uprawnienia SEP pomiary

Zdobądź uprawnienia SEP pomiary online

Pomiary elektryczne online

Zdobądź uprawnienia SEP pomiarowe krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Uprawnienia pomiarowe

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Pomiary Elektryczne FAQ

Wszystko co musisz wiedzieć o pomiarach elektrycznych

Jak zrobić SEP pomiary online?

SEP Pomiary to kwalifikacje kontrolno-pomiarowe, które można zdobyć poprzez zapisanie się na nasz kurs oraz zdanie egzaminu państwowego, na który zapisujemy każdego kursanta. Nasz kurs na SEP Pomiary przygotuje Cię bardzo dobrze z wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie pomiarów elektrycznych. Spodziewaj się pytań od komisji SEP, które dotyczą pomiarów uziemienia, instalacji elektrycznej oraz odgromowej. Wybierz kurs elektryczny G1 i zakres kontrolno-pomiarowy, aby zacząć pracę w ciągu kilku dni.

Czym są uprawnienia SEP pomiary?

Uprawnienia SEP pomiary są dla osób, które będą odpowiedzialne za przeprowadzenie kontroli, pomiarów i odbiór instalacji elektrycznej. Są one częścią uprawnień elektrycznych G1, ale ze względu na stopień zaawansowania i szerokiego zakresu wiedzy są oddzielnym kursem. Uprawnienia SEP pomiary zdobywa się poprzez wybranie kursu G1, G2 lub G3 z dodatkiem kontrolno-pomiarowym. Jeśli masz problem z zapisaniem się na kurs lub szukasz odpowiedzi, których nie ma na stronie zadzwoń do nas lub napisz e-mail.

Jak zrobić pomiary elektryczne i uprawnienia?

Pomiary elektryczne uprawnienia są przeznaczone dla osób, które w trakcie wykonywania swoich obowiązków zawodowych będą odpowiedzialne za odbiór instalacji elektrycznej albo okresowe pomiary i kontrole. Pomiary elektryczne uprawnienia pozwalają na podpisanie protokołu z odbioru instalacji odgromowej i sieciowej. Jak również okresowe kontrole instalacji sieciowych i podłączonych urządzeń zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa elektroenergetycznego. Zapisz się już dziś na nasz kurs wraz z pomiarami!

Czy SEP pomiary to uprawnienia G1?

SEP pomiary uprawnienia są częścią uprawnień G1, więc mają taką samą ważność czyli 5 lat. Jeśli Twoje SEP pomiary uprawnienia tracą ważność musisz koniecznie zapisać się na nasz kurs SEP G1 z dodatkiem kontrolno-pomiarowym i egzamin państwowy. W przypadku nieodnowienia tych kwalifikacji nie można wykonywać obowiązków zawodowych związanych z kontrolą i pomiarami. Proponujemy skorzystanie z naszej oferty. Więcej dowiesz się czytając informacje na naszej stronie internetowej lub pisząc e-mail.

Ile kosztują uprawnienia kontrolno-pomiarowe?

Uprawnienia kontrolno-pomiarowe w naszej ofercie kosztują 399 zł. Nie można ich kupić osobno, więc należy tutaj doliczyć, także uprawnienia G1 w cenie 399 zł. Oprócz tego trzeba opłacić sam egzamin SEP na uprawnienia kontrolno-pomiarowe. Cena egzaminu aktualnie wynosi 400 zł, ale co roku zwiększa się ona ze względu na wzrost minimalnego krajowego wynagrodzenia. Zapisać się na opisywane kwalifikacje można poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów.

Czym jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich?

Organizacja ta zajmuje się przede wszystkim popularyzacją, a także szkoleniem ludzi do pracy z urządzeniami elektrycznymi. Oprócz tego ocenia zgodność wyrobów elektrycznych niskiego napięcia. Stowarzyszenie Elektryków Polskich swoją działalność prowadzi w każdym większym mieście w całej Polsce m.in we Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku, Zielonej Górze i wielu innych. Zrzesza ona techników, inżynierów i adeptów, którzy chcą nabyć uprawnienia elektryczne oraz szeroko rozumianą wiedze w tej tematyce.

Komu potrzebna jest kontrola i pomiary?

W zakres naszego kursu na kontrola i pomiary wchodzi ochrona instalacji elektrycznych, pomiary odgromowe oraz pomiary natężenia oświetlenia zgodnie z normami PN-EN 12464-1:2012, PN-HD 60364-6 i PN-EN 62305. Posiadając uprawnienia kontrola i pomiary można wykonywać pomiary ciągłości połączeń ochronnych, pomiary natężenia oświetlenia, pomiary wyłączników różnicowoprądowych, pomiary samoczynnego wyłączania zasilania, pomiary rezystancji uziemienia, ocenę techniczną instalacji elektrycznych i wiele więcej.

Czym jest eksploatacja a dozór?

Czasami niektóre osoby sprawujące nadzór wykonują w zakresie prac eksploatacyjnych czynności jak na stanowisku eksploatacji. W takim przypadku taka osoba musi posiadać uprawnienia dozorowe i eksploatacyjne. Wymóg posiadania kwalifikacji wynika z art.54 ust 1 ustawy Prawo energetyczne - osoby, które w czasie pracy wykonują czynności związane z obsługą instalacji, urządzeń i sieci elektroenergetycznych muszą mieć odpowiednie uprawnienia SEP, które wydaje akredytowana komisja kwalifikacyjna.

Jak przebiega szkolenie G1, G2 i G3?

Szkolenie G1, G2 i G3 to kompleksowe przygotowanie wszystkich osób w zakresie obsługi, montażu, remontu, konserwacji i kontroli-pomiarów. Wybierając nasze szkolenie G1,G2 i G3 można zdobyć potrzebne uprawnienia SEP oraz niezbędną wiedzę dotyczącą instalacji, urządzeń i sieci elektroenergetycznych w powyższych wymienionych grupach. Posiadając kwalifikacje SEP można pracować m.in. przy urządzeniach elektrotermicznych, urządzeniach do elektrolizy, zespołach prądotwórczych, oświetleniu ulicznym i wiele więcej.

Czy egzamin SEP jest online?

Egzamin SEP w naszej firmie jest w formie online. Pozwala to na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu w trakcie zdobywania uprawnień elektrycznych. Po zaliczeniu wszystkich lekcji na naszej platformie można zapisać się na egzamin SEP wybierając dogodny dla siebie termin. Wybierając nasze kursy i egzamin państwowy w formie online będziesz mieć wystarczająco dużo czasu na dobre przygotowanie do zaliczenia egzaminu. Wystarczy przyłożyć się do nauki i odpowiadać na wszystkie pytania zadane przez komisję.

Uprawnienia SEP pomiary

Uprawnienia SEP na pomiary online od A do Z

Kto powinien mieć uprawnienia kontrolno pomiarowe? Kwalifikacje te rekomendowane są osobą, które już wykonują pracę związaną z elektryką, ale nie posiadają uprawnień do wykonywania pomiarów. Kurs na SEP pomiary jest, także dla pracowników, którym wygasła ważność uprawnień. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w Polsce uprawnienia SEP pomiary trzeba odnawiać co 5 lat. Co to znaczy? Należy ponownie podejść do szkolenia i egzaminu państwowego. Nasz kurs na uprawnienia pomiarowe to świetna propozycja dla osób, które prowadzają jednoosobową działalność gospodarczą. Właściciel przedsiębiorstwa, który sam realizuje zlecenia powinien posiadać uprawnienia kontrolno pomiarowe! Dlaczego? Przynosi to ogrom korzyści takich jak: zwiększona liczba zleceń, wzrost prestiżu firmy, lepsza konkurencyjność na rynku czy brak konieczności szukania osoby, który posiada takie uprawnienia, o za tym idzie mniejsza koszty. Kto może zapisać się na uprawnienia SEP pomiary? Na takie uprawnienia może zapisać się, również osoba, która nie posiada wykształcenia elektrycznego. Jedyne czego od kursanta się wymaga to ukończone 18 lat i posiadanie wykształcenia podstawowego. Jeśli spełniasz te kryteria możesz już teraz zapisać się na kurs SEP pomiary, który pozwoli Ci na wykonywanie prac kontrolo-pomiarowych. Decydując się na te kwalifikacje podniesiesz swoją atrakcyjność na polskim rynku, ponieważ od wielu lat brakuje fachowców z uprawnieniami kontrolo pomiarowymi. Zagranicą, również można zaobserwować ten deficyt! Ze względu na to kurs SEP pomiary to świetna inwestycja, dzięki, której nie trzeba będzie się martwić o swoją przyszłość zawodową nie tylko w naszym kraju, ale również poza nim. Nasze szkolenie na uprawnienia pomiarowe zostało stworzone przez doświadczone i wykwalifikowane osoby, które zadbały o to, aby materiały edukacyjne były dla kursanta jak najbardziej wartościowe. Rzetelność ich wykonania to gwarancja zdania egzaminu państwowego. Wiedza, która zostaje udostępniona osobom, które zapisały się na kurs elektryka jest przekazywana w prosty i zrozumiały sposób. Jeśli chcesz się zapisać na uprawnienia pomiarowe elektryczne skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie. Cenę kursu SEP na uprawnienia kontrolno pomiarowe możesz sprawdzić w kalkulatorze widniejącym na stronie wybierając odpowiednie szkolenie, które potrzebujesz. WAŻNE! Zdobycie samych uprawnień pomiarowych nie jest możliwe, są to bowiem kwalifikacje uzupełniające do uprawnień G1 eksploatacja i dozór. Uprawnienia te są częścią uprawnień z grupy G1, więc mają taką samą ważność czyli 5 lat.

Jeśli chcesz uzupełnić swoje uprawnienia elektryczne o zakres SEP pomiary będą one ważne od momentu zdania egzaminu przeprowadzanego przez komisję kwalifikacyjną. Dlaczego warto wybrać nasz kurs elektryka na uprawnienia kontrolno pomiarowe? Jednym z najważniejszych powodów jest wysoka jakość szkolenia. Został on stworzony przez wykwalifikowane osoby oraz sprawdzony przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Gwarantuje to doskonałe przygotowanie uczestników kurs do zaliczenia egzaminu państwowego bez problemu. Kolejnym atutem naszych szkoleń jest to, że można je zakończyć nawet w jeden dzień. Nie musisz tracić czasu na dojazdy do stacjonarnych siedzib SEP w większych miastach i słuchać bardzo często długich i nudnych wykładów. Jest to zdecydowanie plus dla pracodawców, którzy u nas nie stracą kilku dni na dokształcanie swoich pracowników co może wziąć się z obniżeniem wyników firmy. Realizując razem z nami szkolenie SEP masz pewność na efektywność nauczania z wiedzy teoretycznej i praktycznej. Każdy z naszych uczestników jest dobrze przygotowywany pod kątem merytorycznym i zastosowaniem umiejętności w codziennej pracy. W ramach naszych szkoleń można zdobyć, także uprawnienia elektryczne G1, uprawnienia cieplne G2 i uprawnienia gazowe G3. Uprawnienia elektryczne to niezbędne kwalifikacje potrzebne do wykonywania pracy elektryka, ale także bezpieczeństwo właściciela firmy i pracowników. Uprawnienia SEP na pomiary elektryczne czyli nasz kurs to profesjonalizm i kompleksowa wiedza. Posiadając certyfikat z uprawnień elektrycznych można uniknąć niebezpiecznych, nieszczęśliwych wypadków oraz zrozumieć działanie elektroenergetyki. Kurs na uprawnienia kontrolno pomiarowe SEP przeprowadzany jest w 100% online, a to idealne rozwiązanie dla osób, które mieszkają zagranicą lub nie mają możliwości dojechania do stacjonarnej siedziby Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Nie musisz nigdzie jeździć wystarczy posiadać działający sprzęt taki jak laptop, komputer, telefon, mikrofon i kamerkę. A wszystko to w zaciszu domowym bez stresu! Kurs elektryka na uprawnienia kontrolno pomiarowe kosztuje 738 złotych plus jeden certyfikat 280 złotych. Kurs na uprawnienia pomiarowe przewyższa same uprawnienia G1 swoją objętością. Dlaczego? Ponieważ wynika to z wymogów ustanowionych przez ustawodawcę, który przewiduje rozszerzony zakres materiałów edukacyjnych dla wszystkich osób, które będą odpowiedzialne za kontrole i pomiary okresowe. Skorzystaj już dziś z naszej oferty na uprawnienia kontrolno-pomiarowe SEP.

Uprawnienia SEP pomiary elektryczne - Amazon
Uprawnienia SEP pomiary elektryczne - Tesco
Uprawnienia SEP pomiary elektryczne - Huta Cynku
Uprawnienia SEP pomiary elektryczne - Decathlon
Uprawnienia SEP pomiary elektryczne - Castorama
Uprawnienia SEP pomiary elektryczne - Nestle