ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Unia Europejska

SEP Unia Europejska

Zapisz się na kurs SEP Unia Europejska w 100% zdalnie i legalnie

Kurs SEP Unia Europejska online

Zdobądź uprawnienia SEP Unia Europejska krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Unia Europejska

Sprawdź ile kosztuje kurs G1, G2 i G3 SEP Unia Europejska online

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Unia Europejska

Przeczytaj więcej o kursie SEP w Unii Europejskiej

Szkolenie SEP Unia Europejska to przygotowanie do wykonywania obowiązków zawodowych w branży elektroenergetycznej w całej Europie. Sprawdź naszą ofertę kursów w formie online i zdobądź niezbędne kwalifikacje. Uprawnienia SEP to potrzebne jeśli chcesz podjąć prace na stanowiskach związanych z eksploatacją lub dozorem urządzeń elektroenergetycznych. Takie kwalifikacje musi posiadać osoba pracująca jako elektryk, jak również kadry zarządzające pracownikami. Zgodnie z przepisami elektroenergetycznymi uprawnienia muszą być odnowione po 5-ciu latach od momentu ich uzyskania. Po okresie 5 lat należy je odnowić ponownie zapisując się na kurs SEP Unia Europejska i przystępując do egzaminu państwowego. Jak zdać egzamin? Wystarczy rzetelnie podejść do nauki na naszej platformie edukacyjnej, a zdanie egzaminu nie będzie większy problemem, nawet dla osób nie mających żadnego doświadczenia. Kurs SEP Unia Europejska to najlepiej przygotowujący kurs do uzyskania uprawnień elektroenergetycznych. Prowadzimy szkolenia z zakresu G1 przy urządzeniach elektrycznych, z zakresu G2 przy urządzeniach energetycznych oraz z zakresu G3 przy urządzeniach gazowych. Zdobędziesz wiedze teoretyczną i praktyczną oraz będziesz wiedzieć jak zachować się w kryzysowych sytuacjach, które mogą zagrażać życiu bądź zdrowiu.

Nauczysz się zakresu obsługi i dozoru urządzeń, które są podpięte do sieci elektroenergetycznych. Oprócz tego w materiałach edukacyjnych są zasady BHP, przepisy prawne i normy. Kurs SEP Unia Europejska oprócz wiedzy teoretycznej to, również wiedza praktyczna taka jak np. wykonywanie pomiarów i kontroli. Zapisać się na kurs może osoba, która jest pełnoletnia i posiada przynajmniej podstawowe wykształcenie. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy z zakresu elektroenergetyki, ponieważ tego nauczysz się właśnie z nami! Stworzone materiały edukacyjne przez doświadczonych szkoleniowców były kontrolowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich czyli największej organizacji w Polsce, która wydaje jedyne legalne uprawnienia elektroenergetyczne. Szkolimy w formie online zarówno duże grupy, jak i pracowników indywidualnych. Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs SEP Unia Europejska? Ponieważ wszystko odbywa bez wychodzenia z domu, a Ty uczysz się w swoim tempie bez stresu i presji czasu. To co nas wyróżnia wśród konkurencji to zdawalność naszych kursantów, która aktualnie jest na poziomie 99,9%. Co zostało docenione przez początkujące osoby w branży elektroenergetycznej, jak i przez doświadczonych elektryków. Ile kosztuje kurs? To 369 złotych. Zapisz się na nasze szkolenie już dzisiaj!

SEP Unia Europejska - Amazon
SEP Unia Europejska - Tesco
SEP Unia Europejska - Huta Cynku
SEP Unia Europejska - Decathlon
SEP Unia Europejska - Castorama
SEP Unia Europejska - Nestle