ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Finlandia

SEP Finlandia

Zapisz się na kurs SEP Finlandia w 100% zdalnie i legalnie

Kurs SEP Finlandia online

Zdobądź uprawnienia SEP Finlandia krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Finlandia

Sprawdź ile kosztuje kurs G1, G2 i G3 SEP Finlandia online

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Finlandia

Przeczytaj więcej o kursie SEP w kraju Finlandia

Uprawnienia SEP Finlandia to kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy na stanowisku eksploatacji lub dozoru. Nie posiadając ich nie można wykonywać obowiązków zawodowych jako elektryk bądź pracować przy napięciu do 1kV. Gdzie możesz odbyć dobre i pełnowartościowe szkolenie SEP Finlandia? Zdecydowanie u nas! Cała wiedza udostępniona naszym kursantom została przekazana przez najlepiej wyszkolone osoby w branży elektroenergetycznej. Uprawnienia SEP zgodnie z istniejącym prawem należy odnowić po okresie czasu, który wynosi 5 lat. My oferujemy kurs oraz egzamin w 100% online, dlatego mieszkając w Finlandii nie będziesz musiał/musiała zjeżdżać do polski, aby je odnowić. Zastanawiasz się czy warto nas wybrać? Każdy ma wątpliwości i jest to całkiem zrozumiałe, dlatego przekonamy Cię, że będziemy najlepszym wyborem. Nasze szkolenie SEP Finlandia przygotowuje wszystkich naszych kursantów do wykonywania codziennej pracy pod napięciem przy urządzeniach elektrycznych, energetycznych i gazowych. Nasze wieloletnie już doświadczenie w szkoleniu ludzi pozwoliło nam stworzyć kurs, który idealnie przygotuje do zdania egzaminu SEP. Wiedza zawarta na naszej platformie szkoleniowej jest zgodna z obowiązującym prawem i przepisami elektroenergetycznymi.

Egzamin SEP przeprowadzany jest przez akredytowaną komisję kwalifikacyjną. Po ukończeniu kursu możesz zapisać się na egzamin wybierając jeden z trzech terminów w ciągu tygodnia. Nie musisz czekać na to, aby zebrała się większa grupa kursantów, jak w przypadku konkurencyjnych firm. Cena szkolenia G1, G2 i G3 to 369 złotych, natomiast egzaminu 301 złotych za jeden certyfikat eksploatacji lub dozoru. Oferujemy szkolenie dla pojedynczych osób, jak również dla większych grup. Przy czym możemy dać atrakcyjny rabat. Kto może zapisać się na szkolenie SEP Finlandia? Wszystkie pełnoletnie osoby, które posiadają przynajmniej podstawowe wykształcenie. Wszystkich początkujących pracowników w branży elektroenergetycznej i doświadczonych pracowników, którym zależy na odnowieniu uprawnień. Jeśli chcesz wiedzieć jak zachować się w przypadku wystąpienia niebezpiecznej sytuacji dla zdrowia i życia, a także jak pracować przy urządzeniach, sieciach i instalacjach elektrycznych, energetycznych i gazowych to ten kurs SEP Finlandia jest dla Ciebie! Zapisz się na szkolenie wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej. A jeśli masz pytania możesz napisać do nas bądź zadzwonić. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy zrozumieć proces szkolenia.

SEP Finlandia - Amazon
SEP Finlandia - Tesco
SEP Finlandia - Huta Cynku
SEP Finlandia - Decathlon
SEP Finlandia - Castorama
SEP Finlandia - Nestle