ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Anglia

SEP Anglia

Zapisz się na kurs SEP Anglia w 100% zdalnie i legalnie

Kurs SEP Anglia online

Zdobądź uprawnienia SEP Anglia krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Anglia

Sprawdź ile kosztuje kurs G1, G2 i G3 SEP Anglia online

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Anglia

Przeczytaj więcej o kursie SEP w kraju Anglia

Kurs SEP Anglia jest dla wszystkich osób, które chcą wykonywać prace, w której potrzebne są uprawnienia SEP w takim kraju jak Anglia. Kurs ten przygotowuje do eksploatowania oraz dozoru urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych. Zapisanie się i rzetelne przyłożenie do nauki to gwarancja uzyskania pozytywnej oceny na egzaminie państwowym, który przeprowadzany jest przez komisję kwalifikacyjną. Nasz kurs SEP Anglia został stworzony przez doświadczone i wykwalifikowane osoby, a zawartość została sprawdzona przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Cały kurs jest zgodny z aktualnie obowiązującymi normami i przepisami prawa elektroenergetycznego. U nas możesz zdobyć uprawnienia z takich grup jak: G1-elektryczne, G2-cieplne i G3-gazowe. Na szkolenie SEP Anglia mogą zapisać się osoby, które mają już uprawnienia, ale muszą je odnowić bądź osoby, które po raz pierwszy będą przystępować do egzaminu SEP. Kurs jest organizowany w formie online, dlatego do jego realizacji potrzebujesz tylko sprawnego sprzętu i dostępu do internetu. Naukę oraz egzamin SEP zrobisz bez wychodzenia z domu! Co najważniejsze nasi kursanci zdają egzaminy z ponad 99% skutecznością i bardzo chętnie wracają do nas po odnowienie uprawnień elektroenergetycznych G1, G2 oraz G3.

Jakie musisz spełnić kryteria, aby skorzystać z naszego kursu SEP Anglia? Wystarczy mieć 18 lat, podstawowe wykształcenie i chęci do nauki. W trakcie szkolenia zostaniesz zapoznany/zapoznana z wiedzą teoretyczną i praktyczną, która dotyczy eksploatacji i dozoru. Po ukończeniu szkolenia zapisujesz się na egzamin poprzez wybranie odpowiedniego dla siebie terminu. Egzamin odbywa się online poprzez wideorozmowe z komisją kwalifikacyjną. Potrzebujesz tylko działającego sprzętu takiego jak laptop czy telefon, mikrofon, kamerkę i dowód osobisty. Koszt egzaminuj w tej chwili to 301 złotych za jeden certyfikat E lub D. Jak wiadomo lub nie uprawnienia SEP ważne są tylko przez 5 lat, więc po tym czasie należy je odnowić. Jak? Zapisując się ponownie na kurs SEP Anglia i egzamin państwowy. Z nami uzyskasz potrzebną wiedzę i kwalifikacje dzięki, którym podejmiesz prace jako elektryk w Anglii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, jak również do skontaktowania się z nami poprzez wiadomość e-mail bądź telefonicznie w razie jakichkolwiek pytań. Oferujemy uprawnienia elektroenergetyczne wszystkim, którym zależy na legalnych certyfikatach SEP. Zapisz się na nasz kurs SEP Anglia oraz egzamin i zdaj go razem z nami bez stresu i szybko. Wszystko możesz zrobić nawet w kilka dni.

SEP Anglia - Amazon
SEP Anglia - Tesco
SEP Anglia - Huta Cynku
SEP Anglia - Decathlon
SEP Anglia - Castorama
SEP Anglia - Nestle