ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Gdańsk

SEP Gdańsk

Zdobądź uprawnienia SEP Gdańsk G1 G2 G3 krok po kroku

Uprawnienia SEP online

Zapisz się na kurs SEP w dowolnej lokalizacji w Polsce

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Zapisz się na kurs SEP w dowolnej lokalizacji w Polsce

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Gdańsk i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Gdańsk

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Gdańsk

Chcesz uzyskać po raz pierwszy uprawnienia elektroenergetyczne SEP lub odnowić posiadane kwalifikacje? Szkolenie SEP Gdańsk to kurs dla Ciebie! Dzięki nam zdobędziesz upragnione uprawnienia SEP do 1 kV. Szkolenie SEP Gdańsk to dedykowany osobom pełnoletnim kurs, który ma na celu przygotować nie tylko do egzaminu SEP, ale i także do pracy z urządzeniami elektroenergetycznymi. Nasze szkolenia SEP organizujemy dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia SEP G1, G2 oraz G3. Mogą do nich podejść wszystkie te osoby, które w dniu rozpoczęcia kursu ukończyły 18 lat oraz posiadają przynajmniej podstawowe wykształcenie. Szkolenie SEP Gdańsk ma na celu przygotować na wszystkie trudności i niebezpieczeństwa, jakie mogą być związane z pracą pod napięciem. Kurs jest dedykowany zarówno początkującym pracownikom branży elektroenergetycznej, jak i doświadczonym kierownikom oraz kadrom zarządzającym. Uprawnienia SEP do 1KV należy odnawiać co 5 lat, uprawniają one do pracy na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru miejsca stanowiska pracy. Kwalifikacje te są niezbędne, by wykonywać zawodowe obowiązki przy prądzie do 1KV. Szkolenie SEP Gdańsk jest prowadzone pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich, dzięki czemu przekazywana wiedza jest zawsze aktualna i zgodna z obowiązującymi normami oraz prawem.

W trakcie kursu zapoznajemy uczestników z najważniejszymi informacjami dotyczącymi pracy z urządzeniami podpiętymi do sieci elektroenergetycznej. Kursanci poznają w teorii i w praktyce zasady dbania o bezpieczeństwo pracy pod napięciem, poznają także najważniejsze przepisy i wymagania określone prawem. Szkolenie SEP Gdańsk to także znajomość zasad wykonywania prac kontrolno-pomiarowych oraz zasad postępowania w przypadku awarii. Gdy ukończysz szkolenie SEP Gdańsk, możesz nam zgłosić chęć przystąpienia do oficjalnego egzaminu SEP, a my zapiszemy Cię w najwygodniejszym dla Ciebie terminie na egzamin. Aktualna cena za egzamin SEP wynosi 400 złotych za jeden certyfikat. Po naszym szkoleniu SEP możesz podejść do obu egzaminów i uzyskać kwalifikacje, które pozwalają zarówno na eksploatację, jak i na dozór! Ile zapłacisz za szkolenie SEP Gdańsk? Cena zależy od ilości osób, które chcą przystąpić do kursu, a także formy kursu. Jeśli chcesz, możesz uczestniczyć w kursie online, ale oferujemy także szkolenia z dojazdem do klienta. Gwarantujemy bardzo wysoką zdawalność (na poziomie powyżej 99%), a także zadowolenie z odbytego kursu. Zachęcamy do kontaktu z nami, by poznać konkretną wycenę na uprawnienia SEP online G1, G2 i G3 1kV.

SEP Gdańsk - Amazon
SEP Gdańsk - Tesco
SEP Gdańsk - Huta Cynku
SEP Gdańsk - Decathlon
SEP Gdańsk - Castorama
SEP Gdańsk - Nestle