ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Poznań

SEP Poznań

Zapisz się na kurs SEP Poznań G1 G2 G3 online

Kurs SEP Poznań online

Zdobądź uprawnienia SEP Poznań G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Poznań

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Poznań i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Poznań

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Poznań

Zamierzasz pracować w branży elektroenergetycznej, np. na stanowisku elektryka? A może już pracujesz pod napięciem? Sprawdź nasz profesjonalny kurs SEP Poznań, dzięki któremu zdasz bez żadnych problemów egzamin SEP i zyskasz uprawnienia konieczne do wykonywania pracy z urządzeniami elektrycznymi. Kurs SEP Poznań to szkolenie, które jest dedykowane pełnoletnim osobom, zarówno tym, które stawiają dopiero pierwsze kroki w branży energoelektrycznej, jak i doświadczonym wieloletnim pracownikom, którzy chcą odnowić posiadane kwalifikacje (należy to robić co 5 lat). Uprawnienia SEP są konieczne, by móc wykonywać zawodowe obowiązki między innymi na takich stanowiskach jak elektryk. To kwalifikacje, które uprawniają do pracy na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru miejsca stanowiska pracy. Organizowane przez nas szkolenie SEP Poznań ma na celu przygotować do oficjalnego egzaminu SEP. Kto może przystąpić do kursu? Powitamy z szeroko otwartymi ramionami każdego, kto jest pełnoletni i posiada przynajmniej podstawowe wykształcenie. Uprawnienia SEP to kwalifikacje, które należy odnawiać co 5 lat. Wynika to ze zmian w przepisach prawa elektroenergetycznego, a także ciągłego rozwoju stosowanych w branży elektroenergetycznej technologii i innowacyjnych rozwiązań.

By być na bieżąco ze zmianami oraz mieć zapewnione największe bezpieczeństwo, poza cyklicznym podchodzeniem do egzaminu SEP wskazane jest także, by pracownicy odnawiali także kurs SEP. Jak wygląda takie szkolenie? To kurs, który przygotowuje do pracy z urządzeniami elektrycznymi oraz energetycznymi na stanowisku dozoru i eksploatacji. Możliwe jest zapisanie się do jednej z trzech grup uprawnień - G1 (urządzenie elektryczne), G2 (urządzenia energetyczne) lub G3 (urządzenia gazowe). Po ukończeniu szkolenia nasi kursanci są zapisywani na oficjalny egzamin Stowarzyszenia Elektryków Polskich, dzięki czemu mogą oni zdobyć upragnione uprawnienia SEP do 1 kV. Szkolenie SEP Poznań to kurs, który jest prowadzony pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Dzięki temu uczestnicy naszych kursów SEP mają pewność, że przekazywana wiedza jest zgodna z obowiązującymi w branży normami i przepisami prawa. Ile kosztuje szkolenie SEP Poznań? Jeśli na kurs SEP zapisze się grupa, oferujemy atrakcyjne rabaty. Gdzie można zrealizować szkolenie? Z nami zapiszesz się na kurs SEP w wygodnej formie – z dojazdem do siedziby firmy lub nawet online. Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i zapisz siebie oraz podległych pracowników na kurs SEP. Możemy się pochwalić bardzo wysoką zdawalnością, na poziomie powyżej 99%.

SEP Poznań - Amazon
SEP Poznań - Tesco
SEP Poznań - Huta Cynku
SEP Poznań - Decathlon
SEP Poznań - Castorama
SEP Poznań - Nestle