ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Gorzów Wielkopolski

SEP Gorzów Wielkopolski

Zapisz się na kurs SEP Gorzów Wielkopolski G1 G2 G3 online

Kurs SEP Gorzów Wielkopolski online

Zdobądź uprawnienia SEP Gorzów Wielkopolski G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Gorzów Wielkopolski

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Gorzów Wielkopolski i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Gorzów Wielkopolski

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Gorzów Wielkopolski

Szkolenie SEP Gorzów Wielkopolski to nauka, która przygotowuje uczestnika kursu do wykonywania obowiązków w pracy elektroenergetycznej. Sprawdź nasz kurs SEP Gorzów Wielkopolski w formie online i zdobądź zawodowe kwalifikacje. Uprawnienia SEP są niezbędne do pracy przy napięciu elektrycznym na stanowisku eksploatacji lub dozoru. Potrzebuje je każda osoba, która chce być elektrykiem, ale także kadry zarządzające pracownikami. Według przepisów prawa elektroenergetycznego uprawnienia należy odnawiać co 5 lat, dlatego należy je odnowić przystępując ponownie do kursu oraz egzaminu SEP. Kurs SEP Gorzów Wielkopolski, który jest przez nas oferowany doskonale przygotowuje uczestników do państwowego egzaminu. Nasze szkolenie Gorzów Wielkopolski prowadzimy z zakresie pracy przy urządzeniach elektrycznych, energetycznych, a także gazowych. Jako organizacja szkoleniowa nasze kursy przygotowują do pracy pod napięciem do 1kV oraz na wszelkie niebezpieczeństwa, które występują w tej branży. Kurs SEP Gorzów Wielkopolski obejmuje obszerną wiedze w temacie teoretyki oraz praktyki związanych z obsługą i dozorem urządzeń elektroenergetycznych, przepisów prawnych i norm oraz zasad BHP.

Szkolenie Gorzów Wielkopolski to, również wiedza na temat wykonywania pomiarów kontrolnych. Kto może zapisać się na nasz kurs SEP? Przede wszystkim osoba musi mieć 18 lat i posiadać przynajmniej podstawowe wykształcenie. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia ani wiedzy w zakresie pracy na stanowisku elektryka, ponieważ to nasz kurs Cię tego nauczy. Jako organizacja szkoleniowa nasze wszystkie materiały edukacyjne skontrolowane są przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich, więc masz pewność, że oferowane przez nas kury są zgodne z obowiązującymi prawami oraz normami. Uczymy online pojedyncze osoby, jak również duże grupy. Jesteśmy dobrym wyborem, ponieważ bardzo dobrze przygotowujemy uczestników do egzaminu przeprowadzanego przez komisję egzaminacyjną SEP. To co nas wyróżnia pośród innych organizacji szkoleniowych to przede wszystkim 99% zdawalność egzaminu państwowego, co docenia każda osoba, która korzystała z naszych kursów. Ile kosztuje nasze szkolenie SEP Gorzów Wielkopolski? Napisz do nas i sprawdź jakie rabaty możesz uzyskać przy większej grupie osób. Cena egzaminu jest niezmienna i wynosi 400 zł, ponieważ jest ustanowiona od górnie. Zobacz naszą ofertę na naszej stronie i zapisz się już dziś.

SEP Gorzów Wielkopolski - Amazon
SEP Gorzów Wielkopolski - Tesco
SEP Gorzów Wielkopolski - Huta Cynku
SEP Gorzów Wielkopolski - Decathlon
SEP Gorzów Wielkopolski - Castorama
SEP Gorzów Wielkopolski - Nestle