ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Białystok

SEP Białystok

Zapisz się na kurs SEP Białystok G1 G2 G3 online

Kurs SEP Białystok online

Zdobądź uprawnienia SEP Białystok G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Białystok

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Białystok i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 349 zł.

SEP Białystok

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Białystok

Szkolenie SEP Białystok do 1 kV to kurs, który ma na celu przygotować do pełnienia obowiązków zawodowych na stanowisku pracy elektryka. Dzięki uczestnictwie w naszych kursach masz zagwarantowane, że ukończysz z wynikiem pozytywnym egzamin SEP i zdobędziesz upragnione uprawnienia elektryczne Nasze kursy są dedykowane trzem grupom, są to: G1 (uprawnienia elektryczne), G2 (uprawnienia cieplne) i G3 (uprawnienia gazowe). Są one przeprowadzane pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich i są w pełni zgodne z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa elektroenergetycznego Szkolenie SEP Białystok to szansa na to, by zdobyć po raz pierwszy uprawnienia elektryczne, a także odnowić kwalifikacje. Na kurs mogą się zapisać zarówno osoby młode, jak i doświadczeni elektrycy. Organizujemy szkolenia SEP na terenie całego kraju, ich zakres jest zgodny z wymaganym przez ustawodawcę, dzięki czemu możemy się pochwalić zdawalnością na poziomie powyżej 99,9%. Jedyne wymagania, by przystąpić do szkolenia SEP to pełnoletniość oraz przynajmniej podstawowe wykształcenie. Szkolenie SEP Białystok przygotowuje do egzaminu SEP, w trakcie zajęć uczestnik zapoznaje się z wiedzą teoretyczną i praktyczną dotyczącą dozoru oraz eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych.

Poznaje także zasady postępowania w przypadku awarii lub innych zagrożeń bezpieczeństwa oraz zasady dysponowania mocą urządzeń pod napięciem i wykonywania pomiarów kontrolnych. Po ukończeniu naszego szkolenia można nam zgłosić chęć przystąpienia do egzaminu SEP. Takie egzaminy są realizowane cyklicznie w oficjalnych placówkach SEP w wielu miastach Polski (Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Białystok i wiele innych). Można do nich przystąpić wielokrotnie, jednak wiąże się to z pewnymi kosztami. Udział w egzaminie kosztuje 349 złotych (cena ta dotyczy jednego certyfikatu).  Po pozytywnym zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje uprawnienia elektryczne, które ważne są przez 5 lat. Następnie kwalifikacje należy odnowić. Chcesz odbyć szkolenie SEP Białystok? To jak najbardziej jest możliwe. Zapisz się na nasze szkolenie SEP Białystok i uzyskaj kwalifikacje, które są niezbędne do tego, by pracować przy urządzeniach elektrycznych. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej o szkoleniu SEP Białystok, cenach, rabatach dla grup i zagadnieniach, które wchodzą w skład kursu SEP. Oferujemy uprawnienia SEP do 1KV dla wszystkich, którym zależy na tych kwalifikacjach. Z nami zdasz śpiewająco egzamin SEP w 100% online i bez wychodzenia z domu.

SEP Białystok - Amazon
SEP Białystok - Tesco
SEP Białystok - Huta Cynku
SEP Białystok - Decathlon
SEP Białystok - Castorama
SEP Białystok - Nestle