ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Bydgoszcz

SEP Bydgoszcz

Zapisz się na kurs SEP Bydgoszcz G1 G2 G3 online

Kurs SEP Bydgoszcz online

Zdobądź uprawnienia SEP Bydgoszcz G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Bydgoszcz

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Bydgoszcz i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Bydgoszcz

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Bydgoszcz

Interesuje szkolenie SEP Bydgoszcz? Chcesz uzyskać po raz pierwszy uprawnienia elektroenergetyczne lub odnowić już posiadane kwalifikacje? Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie szkolenie SEP Bydgoszcz do 1 kV. To kurs, który nie tylko przygotuje Cię do tego, aby pozytywnie zdać oficjalny egzamin SEP, ale także, aby poradzić sobie bez problemu z trudnościami związanymi z pracą pod napięciem. Szkolenie SEP Bydgoszcz to kurs dedykowany osobom pełnoletnim, zarówno początkującym pracownikom branży elektroenergetycznej, jak i doświadczonym weteranom. W trakcie zajęć uczestnik zapoznaje się z najważniejszymi informacjami związanymi z pracą z urządzeniami podpiętymi do sieci elektroenergetycznej. Poznaje także zasady dbania o bezpieczeństwo pracy ludzi, którzy zostali zatrudnieni, by pracować z prądem. Uprawnienia SEP do 1KV uprawniają do pracy na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru miejsca stanowiska pracy. Są one niezbędne, by wykonywać swoje codzienne obowiązki przy prądzie do 1KV i wystarczą do wykonywania czynności związanych z obsługą, montażem, konserwacją czy przeglądem urządzeń elektrycznych. Szkolenie SEP Bydgoszcz to najbardziej aktualne i najważniejsze z punktu widzenia prawa przepisy i wymagania, dzięki którym z pewnością zdasz egzamin na uprawnienia SEP online.

Kursanci szkoleń SEP Bydgoszcz poznają w trakcie szkolenia zasady wykonywania prac kontrolno-pomiarowych oraz zasady postępowania w przypadku awarii. Obowiązkowym punktem w programie szkolenia jest także szkolenie z zasad bezpieczeństwa w sytuacji, gdy doszło do porażenia prądem lub pożaru w miejscu pracy. Szkolenie SEP Bydgoszcz to nie tylko kurs SEP. Po ukończeniu szkolenia możesz nam zgłosić chęć przystąpienia do egzaminu. Możesz liczyć także na nasze pomoce i materiały szkoleniowe. Umówimy Cię na egzamin w dogodnym dla Ciebie terminie. Ile kosztować Cię będzie szkolenie plus egzamin? Cena szkolenia SEP Bydgoszcz będzie zależna od ilości osób, które chcą przystąpić do kursu. Będzie zależeć także od tego, jakie uprawnienia chcesz zdobyć i ile certyfikatów otrzymać. W przypadku większej ilości chętnych cena za kurs jest o wiele niższa. Zachęcamy do kontaktu, by poznać konkretną wycenę! Szkolenie SEP Bydgoszcz to okazja do poszerzenia swoich kwalifikacji. Uzyskane uprawnienia nie są bezterminowe, należy je odnawiać co 5 lat. Z nami przyswoisz szybko niezbędną wiedzę i podejdziesz bez problemu do oficjalnego egzaminu SEP. Przekazywana przez nas wiedza została poświadczona przez  SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich), gwarantujemy bardzo wysoką zdawalność, a także zadowolenie z odbytego kursu.

SEP Bydgoszcz - Amazon
SEP Bydgoszcz - Tesco
SEP Bydgoszcz - Huta Cynku
SEP Bydgoszcz - Decathlon
SEP Bydgoszcz - Castorama
SEP Bydgoszcz - Nestle