ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Gdynia

SEP Gdynia

Zapisz się na kurs SEP Gdynia G1 G2 G3 online

Kurs SEP Gdynia online

Zdobądź uprawnienia SEP Gdynia G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Gdynia

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Gdynia i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Gdynia

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Gdynia

Szkolenie SEP Gdynia ma na celu przygotować do oficjalnego egzaminu SEP. Gwarantujemy najwyższą zdawalność (na poziomie powyżej 99%) oraz zadowolenie z kursu. Szkolenie SEP Gdynia jest dedykowane wszystkim osobom pełnoletnim, które chcą pracować lub już pracują w branży elektroenergetycznej. Jedyny wymóg to minimum podstawowe wykształcenie. Szkolenie SEP Gdynia przygotowuje kursantów do codziennych obowiązków zawodowych w pracy pod napięciem do 1 kV. W trakcie kursu zapoznają się oni z przepisami prawa elektroenergetycznego, a także najważniejszymi zasadami BHP. Szkolenie SEP Gdynia to także najważniejsze informacje (teoretyczne i praktyczne) na temat obsługi i dozoru urządzeń podpiętych do sieci elektroenergetycznej. Nasi kursanci uczą się również, jak wykonywać pomiary kontrolne, zagadnienie to pojawia się często na oficjalnym egzaminie SEP. Szkolenie SEP Gdynia jest certyfikowane przez SEP. Wiedza, którą przekazujemy, a także nasze materiały szkoleniowe, są zgodne z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa elektroenergetycznego. Szkolenie SEP jest dedykowane zarówno osobom, które chcą wyrobić uprawnienia elektryczne lub energetyczne po raz pierwszy, jak i dla tych, które potrzebują je odnowić.

Kwalifikacje uzyskane po pozytywnym zdaniu egzaminu są ważne przez 5 lat, wielu naszych kursantów po tym czasie wraca znów do nas, ponieważ mają oni pewność, że bez problemu ponownie podejdą do egzaminu. Szkolenie SEP Gdynia można odbyć w elastycznej dla uczestnika formie online lub zamówić szkolenie z dojazdem do siedziby firmy. Im więcej pracowników weźmie udział w szkoleniu, tym będzie ono tańsze. Po ukończeniu szkolenia zapisujemy naszych kursantów na egzamin z Dozoru lub / i z Eksploatacji. Mogą oni wyrobić oba certyfikaty w cenie 400 złotych za jeden (to oficjalna cena za jeden egzamin, ustalona przez SEP). Uprawnienia SEP są niezbędne do pracy na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru miejsca stanowiska pracy. Bez nich nie można wykonywać obowiązków przy prądzie do 1KV. Egzaminy SEP są organizowane cyklicznie w placówkach SEP na terenie całej Polski. Można do nich podejść wielokrotnie. Organizujemy szkolenia SEP dla uprawnień G1, G2 oraz G3, zgodnie z potrzebami. Z uwagi na wysoką zdawalność, nasze szkolenie SEP Gdynia jest wybierane najczęściej. Z nami Twoi pracownicy zdadzą egzamin SEP na piątkę z plusem! Zapraszamy do kontaktu ze szkolenia SEP Gdynia, by uzyskać wycenę szkolenia SEP. Dla dużych grup oferujemy atrakcyjne rabaty.

SEP Gdynia - Amazon
SEP Gdynia - Tesco
SEP Gdynia - Huta Cynku
SEP Gdynia - Decathlon
SEP Gdynia - Castorama
SEP Gdynia - Nestle