ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Katowice

SEP Katowice

Zapisz się na kurs SEP Katowice G1 G2 G3 online

Kurs SEP Katowice online

Zdobądź uprawnienia SEP Katowice G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Katowice

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Katowice i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Katowice

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Katowice

Uprawnienia SEP Katowice to kursy, które pozwolą Ci na zdobycie kwalifikacji niezbędnych do pracy na stanowisku eksploatacji i dozoru w branży elektrycznej oraz energetycznej. Jeśli osoba nie posiada takich uprawnień nie będzie mogła wykonywać obowiązków zawodowych jako elektryk przy prądzie o napięciu do 1kV. Jeśli chcesz mieć dobry kurs, który zagwarantuje Tobie zdanie egzaminu SEP za pierwszym razem zapraszamy do nas! Uprawnienia SEP muszą być odnawiane co 5 lat, ponieważ po tym okresie tracą one ważność. Należy ponownie wziąć udział w szkoleniu SEP Katowice i egzaminie SEP. Dlaczego warto wybrać nasz kurs SEP Katowice? Ponieważ przygotowujemy kursantów do wykonywania obowiązków zawodowych pod napięciem do 1 kV. Edukujemy osoby, które chcą mieć uprawnienia do pracy przy urządzeniach elektrycznych,  urządzeniach energetycznych oraz urządzeniach gazowych. Nasze doświadczenie zebrane przez wiele lat pomaga uczestnikom z zapoznaniem się z najważniejszymi przepisami prawnymi branży elektroenergetycznej, zasad BHP, a także obsługi i dozory urządzeń podpiętych do prądu elektrycznego, a także wykonywania pomiarów kontrolnych. Materiały na naszej platformie szkoleniowej SEP Katowice są zgodne z aktualnym prawem elektroenergetycznym.

Nasze certyfikowane szkolenia online powstały przy współpracy ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich. Po ukończeniu naszych kursów online możesz zgłosić się na egzamin SEP w placówce SEP albo skorzystać z komisji egzaminacyjnej, która z nami współpracuje. Koszt jednego wybranego kursu to 369 złotych, natomiast jeśli uprawnienia chce zdobyć grupa osób można liczyć na rabat. Oferujemy szkolenie w formie online dla pojedynczych osób, jak i całych grup. Zapisać się na kurs SEP Katowice może pełnoletnia osoba, która chce wyrobić uprawnienia albo je odnowić. Należy jednak przy tym mieć przynajmniej podstawowe wykształcenie. Jeśli chcesz być dobrze przygotowany do egzaminu i pracy z prądem wybierz nasze szkolenie. Nasza organizacja szkoleniowa pozwoli Ci na zdobycie kwalifikacji elektroenergetycznych koniecznych do wykonywania wymarzonego zawodu. Co najważniejsze, a warto o tym wspomnieć to to, że nasi kursanci zdają egzamin oficjalny z 99% skutecznością, dlatego jesteśmy wybierani najczęściej pośród innych ofert szkoleń na uprawnienia elektryczne. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat dostępnych kursów na naszej stronie internetowej. Zyskaj razem z nami wymarzone uprawnienia SEP online G1, G2 i G3 z certyfikatem.

SEP Katowice - Amazon
SEP Katowice - Tesco
SEP Katowice - Huta Cynku
SEP Katowice - Decathlon
SEP Katowice - Castorama
SEP Katowice - Nestle