ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Kielce

SEP Kielce

Zapisz się na kurs SEP Kielce G1 G2 G3 online

Kurs SEP Kielce online

Zdobądź uprawnienia SEP Kielce G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Kielce

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Kielce i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Kielce

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Kielce

Zapraszamy do zapisania się na nasz profesjonalny kurs SEP Kielce, który jest dedykowany osobą, które ukończyły 18 lat i chcą pracować w branży elektroenergetycznej. Jeśli chcesz pracować pod napięciem do 1 kV to nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Uprawnienia SEP należy odnawiać po 5 latach od ich zdobycia! Więc jeśli zdasz egzamin SEP to po upłynięciu tego czasu musisz zapisać się ponownie na kurs SEP Kielce i egzamin państwowy. Jeśli chcesz być na bieżąco z przepisami i normami prawa elektrycznego i energetycznego wystarczy przystąpić do oferowanych na naszej stronie kursów SEP. Edukujemy z zakresu uprawnień G1 (pracy przy urządzeniach elektrycznych), uprawnień G2 (pracy przy urządzeniach cieplnych) oraz uprawnień G3 (pracy przy urządzeniach gazowych). Podczas nauki uczestnicy poznają najważniejsze przepisy prawa elektroenergetycznego, BHP i zasad obsługi oraz dozoru urządzeń korzystających z sieci elektroenergetycznych. Nasze doświadczenie, które oferujemy naszym uczestnikom pozwala zapewnić kurs SEP Kielce najwyższej jakości. Jaka jest cena oferowanych przez nas szkoleń SEP? Koszt zależy od ilości osób, które chcą zdobyć uprawnienia elektryczne. Dla grup z większą ilością osób oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty.  

Nasze szkolenie SEP Kielce występuje w formie online oraz siedzibie firmy. Wymagania, które uczestnik musi spełnić to pełnoletność i ukończenie edukacji na poziomie podstawowym. W naszym szkoleniu nie musisz mieć wiedzy oraz umiejętności z zakresu obejmującego energetykę lub elektrykę. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać nasz kurs SEP Kielce? Jako organizacja szkoleniowa, która oferuje zdobycie uprawnień elektroenergetycznych gwarantujemy zdawalność egzaminu państwowego SEP na poziomie 99%. Naszym znakiem rozpoznawalnym i wyróżniającym pośród innych firm przygotowujących do testu kwalifikacyjnego jest skuteczność, profesjonalizm, zadowolenie kursantów na wysokim stopniu, a także merytoryczność. Szkolenia elektryczne i energetyczne, które organizujemy zostały sprawdzone przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Dzięki temu kursanci mają pewność, że materiały na naszej platformie szkoleniowej są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami prawa elektroenergetycznego.  Po ukończeniu naszych kursów oraz szkoleń zapisujemy osoby na oficjalny egzamin państwowy SEP w wybranej placówce w całej Polsce, ale także na egzamin online. Sprawdź naszą ofertę widniejącą na naszej stronie internetowej i wybierz kurs, który pozwoli Ci zdobyć niezbędne kwalifikacje.

SEP Kielce - Amazon
SEP Kielce - Tesco
SEP Kielce - Huta Cynku
SEP Kielce - Decathlon
SEP Kielce - Castorama
SEP Kielce - Nestle