ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Gliwice

SEP Gliwice

Zapisz się na kurs SEP Gliwice G1 G2 G3 online

Kurs SEP Gliwice online

Zdobądź uprawnienia SEP Gliwice G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Gliwice

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Gliwice i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Gliwice

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Gliwice

Szkolenie SEP Gliwice o napięciu do 1 kV to kurs, który przygotowuje osobę do pełnienia obowiązków zawodowych na stanowisku elektryk. Nasze kursy można podzielić na trzy grupy G1, G2 i G3 czyli na uprawnienia elektryczne, uprawnienia cieplne oraz uprawnienia gazowe. Po ukończeniu naszego kursu masz pewność, że zdasz egzamin państwowy SEP i zdobędziesz potrzebne Ci kwalifikacje do podjęcia pracy. Nasze materiały, które zawierają wiedze są skontrolowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich i są zgodne z obowiązującymi przepisami oraz normami prawa elektroenergetycznego. Zapisanie się na kurs SEP Gliwice to szansa na zdobycie interesującego nas uprawnienia, a także na odnowienie posiadanych już kwalifikacji. Na nasze kursy może zapisać się osoba, która chce zostać przyszłym elektrykiem lub pracuje już na tym stanowisku od lat. Szkolenia SEP organizowane przez nas są w formie online, a ich zakres jest w stu procentach zgodny z wymaganiami ustawodawcy. Dzięki temu nasza zdawalność egzaminów jest na poziomie 99.9%. Każdy przyszły uczestnik, który chce wziąć udział w naszym kursie musi być pełnoletni i posiadać minimum podstawowe wykształcenie.

Kurs SEP Gliwice przygotowuje osobę do egzaminu SEP poprzez naukę z zakresu teoretycznego i praktycznego dotyczącego eksploatacji i dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Po zakończeniu szkolenia SEP Gliwice uczestnik może zapisać się na egzamin, który organizowany jest w siedzibach Stowarzyszenia Elektryków Polskich w takich miastach jak np. Wrocław, Kraków, Warszawa czy Katowice i wiele innych. Egzamin można powtarzać wiele razy, jednak każdy z nich kosztuje 400 zł. Po pozytywnym wyniku osoba otrzymuje certyfikat, który ważny jest przez 5 lat. Po tym czasie uprawnienia elektryczne należy odnowić ponownie przechodząc kurs i egzamin. Jeśli chcesz odbyć szkolenie SEP Gliwice zapisz się na nie przez formularz na naszej stronie i uzyskaj kwalifikacje wymagane na stanowisku elektryka. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej na temat kursów Gliwice - cen oraz rabatów dla grup większych niż dwie osoby. Nasze szkolenia SEP do 1 kV są dla wszystkich, którzy chcą mieć kwalifikacje do pracy przy urządzeniach elektrycznych. Z nami zdasz egzamin bez jego powtarzania i to w 100% online z certyfikatem SEP.

SEP Gliwice - Amazon
SEP Gliwice - Tesco
SEP Gliwice - Huta Cynku
SEP Gliwice - Decathlon
SEP Gliwice - Castorama
SEP Gliwice - Nestle