ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Bielsko-Biała

SEP Bielsko-Biała

Zapisz się na kurs SEP Bielsko-Biała G1 G2 G3 online

Kurs SEP Bielsko-Biała online

Zdobądź uprawnienia SEP Bielsko-Biała G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Bielsko-Biała

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Bielsko-Biała i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Bielsko-Biała

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Bielsko-Biała

Szkolenie SEP Bielsko-Biała to kurs, który jest dedykowany osobom pełnoletnim, które chcą pracować lub już pracują w branży elektroenergetycznej. Kurs ma na celu przygotować do starcia z komisją egzaminacyjną SEP i zdania na pozytywną ocenę oficjalnego egzaminu SEP. Ma także na celu przygotować do codziennych obowiązków zawodowych w pracy pod napięciem do 1 kV. Szkolenie SEP Bielsko-Biała to kurs, w którego trakcie uczestnik zapoznaje się z najważniejszymi informacjami na temat obsługi i dozoru urządzeń podpiętych do sieci elektroenergetycznej. Po ukończeniu szkolenia kursant może zdecydować, czy chce podejść do egzaminu z Dozoru, czy z Eksploatacji wyżej wymienionych urządzeń. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyrobić sobie oba certyfikaty! Nasze szkolenie SEP Bielsko-Biała to obszerna teoretyczna i praktyczna wiedza odnośnie dozoru oraz eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. W trakcie kursu uczestnicy zostają zapoznani z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa, uczą się także, jak wykonywać najważniejsze pomiary kontrolne. Wiedza, którą przekazujemy, jest certyfikowana przez SEP, dzięki czemu kursant ma pewność, że uczy się najbardziej aktualnych norm i przepisów. Co więcej, oferujemy kursy zarówno w wersji stacjonarnej, jak i w formie zdalnej.  

Wszystko po to, aby zapewnić naszym kursantom maksymalną wygodę i komfort. Aby przystąpić do naszego kursu SEP, musisz być pełnoletni i posiadać minimum podstawowe wykształcenie. Wykształcenie z zakresu elektryki, energetyki lub dziedzin pokrewnych nie jest wymagane. Gdy już ukończysz nasze szkolenie SEP Bielsko-Biała, możesz nam zgłosić chęć przystąpienia do egzaminu SEP. Egzaminy, które umożliwiają zdobycie uprawnień elektrycznych, są organizowane cyklicznie w placówkach SEP na terenie całej Polski. Do egzaminu można przystąpić wiele razy, jednak gwarantujemy, że po naszym szkoleniu SEP Bielsko-Biała nie będzie takiej konieczności. Nasze szkolenia SEP Bielsko-Biała są certyfikowane przez SEP. To najczęściej wybierany spośród kursów dla pracowników, którzy potrzebują uprawnień, by bezpiecznie użytkować sprzęt elektroenergetyczny w pracy. Udział w oficjalnym egzaminie SEP kosztuje 400 złotych, cena ta jest stała i dotyczy jednego certyfikatu (dozoru lub eksploatacji). Przyznane uprawnienia elektryczne są ważne na czas 5 lat. Gwarantujemy zdawalność na poziomie 99,99% - z nami zdasz na pięć oficjalny egzamin SEP. Zapraszamy do kontaktu ze szkolenia SEP Bielsko-Biała zarówno te osoby, które po raz pierwszy chcą zdobyć uprawnienia SEP, jak i doświadczone osoby, które takie uprawnienia chcą odnowić po 5 latach od ostatnio zdanego egzaminu!

SEP Bielsko-Biała - Amazon
SEP Bielsko-Biała - Tesco
SEP Bielsko-Biała - Huta Cynku
SEP Bielsko-Biała - Decathlon
SEP Bielsko-Biała - Castorama
SEP Bielsko-Biała - Nestle