ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Bielsko-Biała

SEP Bielsko-Biała

Zapisz się na kurs SEP Bielsko-Biała G1 G2 G3 online

Kurs SEP Bielsko-Biała online

Zdobądź uprawnienia SEP Bielsko-Biała G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas i uzyskaj błyskawiczną odpowiedź

Zadzwoń
do nas

Wyślij
wiadomość

Zobacz
na mapie

Total Enterprise sp. z o.o.
NIP: 5272949666

Cennik SEP Bielsko-Biała

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Bielsko-Biała i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

Kurs G1 online

399 zł

+399 zł Kontrola i pomiary
+699 zł Fotowoltaika
+99 zł Pakiet norm
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór

Kurs G2 online

399 zł

+399 zł Kontrola i pomiary
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór


Kurs G3 online

399 zł

+399 zł Kontrola i pomiary
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór


SEP Bielsko-Biała

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Bielsko-Biała

Szkolenie SEP Bielsko-Biała to kurs, który jest dedykowany osobom pełnoletnim, które chcą pracować lub już pracują w branży elektroenergetycznej. Kurs ma na celu przygotować do starcia z komisją egzaminacyjną SEP i zdania na pozytywną ocenę oficjalnego egzaminu SEP. Ma także na celu przygotować do codziennych obowiązków zawodowych w pracy pod napięciem do 1 kV. Szkolenie SEP Bielsko-Biała to kurs, w którego trakcie uczestnik zapoznaje się z najważniejszymi informacjami na temat obsługi i dozoru urządzeń podpiętych do sieci elektroenergetycznej. Po ukończeniu szkolenia kursant może zdecydować, czy chce podejść do egzaminu z Dozoru, czy z Eksploatacji wyżej wymienionych urządzeń. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyrobić sobie oba certyfikaty! Nasze szkolenie SEP Bielsko-Biała to obszerna teoretyczna i praktyczna wiedza odnośnie dozoru oraz eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. W trakcie kursu uczestnicy zostają zapoznani z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa, uczą się także, jak wykonywać najważniejsze pomiary kontrolne. Wiedza, którą przekazujemy, jest certyfikowana przez SEP, dzięki czemu kursant ma pewność, że uczy się najbardziej aktualnych norm i przepisów. Co więcej, oferujemy kursy zarówno w wersji stacjonarnej, jak i w formie zdalnej.

 

Wszystko po to, aby zapewnić naszym kursantom maksymalną wygodę i komfort. Aby przystąpić do naszego kursu SEP, musisz być pełnoletni i posiadać minimum podstawowe wykształcenie. Wykształcenie z zakresu elektryki, energetyki lub dziedzin pokrewnych nie jest wymagane. Gdy już ukończysz nasze szkolenie SEP Bielsko-Biała, możesz nam zgłosić chęć przystąpienia do egzaminu SEP. Egzaminy, które umożliwiają zdobycie uprawnień elektrycznych, są organizowane cyklicznie w placówkach SEP na terenie całej Polski. Do egzaminu można przystąpić wiele razy, jednak gwarantujemy, że po naszym szkoleniu SEP Bielsko-Biała nie będzie takiej konieczności. Nasze szkolenia SEP Bielsko-Biała są certyfikowane przez SEP. To najczęściej wybierany spośród kursów dla pracowników, którzy potrzebują uprawnień, by bezpiecznie użytkować sprzęt elektroenergetyczny w pracy. Udział w oficjalnym egzaminie SEP kosztuje 301 złotych, cena ta jest stała i dotyczy jednego certyfikatu (dozoru lub eksploatacji). Przyznane uprawnienia elektryczne są ważne na czas 5 lat. Gwarantujemy zdawalność na poziomie 99,99% – z nami zdasz na pięć oficjalny egzamin SEP. Zapraszamy do kontaktu ze szkolenia SEP Bielsko-Biała zarówno te osoby, które po raz pierwszy chcą zdobyć uprawnienia SEP, jak i doświadczone osoby, które takie uprawnienia chcą odnowić po 5 latach od ostatnio zdanego egzaminu!

SEP Bielsko-Biała - Amazon
SEP Bielsko-Biała - Tesco
SEP Bielsko-Biała - Huta Cynku
SEP Bielsko-Biała - Decathlon
SEP Bielsko-Biała - Castorama
SEP Bielsko-Biała - Nestle
Certyfikowany kurs i egzamin online
z gwarancją zwrotu pieniędzy*

Wybierz kurs, wypełnij formularz i zdobądź uprawnienia G1, G2 i G3

399 zł
+399 zł
+699 zł
+99 zł

399 zł
+399 zł

399 zł
+399 zł

Wybierz formę płatności

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. *Z nami masz 100% gwarancję zdania egzaminu albo zwrot całości kwoty za kurs (czytaj więcej w Regulaminie strony).