ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Opole

SEP Opole

Zapisz się na kurs SEP Opole G1 G2 G3 online

Kurs SEP Opole online

Zdobądź uprawnienia SEP Opole G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Opole

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Opole i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Opole

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Opole

Szkolenie SEP Opole to kurs SEP, który przygotowuje do wykonywania obowiązków zawodowych w branży elektroenergetycznej. Szkolimy do pracy pod napięciem (do 1 kV), prowadzimy także kursy SEP dla osób, którym zależy na uprawnieniach G1 (praca przy urządzeniach elektrycznych), G2 (praca przy urządzeniach energetycznych) oraz G3 (praca przy urządzeniach gazowych). Uprawnienia SEP to kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru w branży elektroenergetycznej. Musi je posiadać zarówno elektryk, jak i osoba, która zarządza osobami pracującymi pod napięciem. Takie uprawnienia, by były one ważne, powinny być odnawiane regularnie co 5 lat. Jak najlepiej przygotować się do oficjalnego egzaminu SEP i zdobyć kwalifikacje SEP do 1 kV? Warto zapisać się na nasze szkolenie SEP Opole! Nasz kurs SEP Opole to obszerna dawka wiedzy na temat zasad BHP, obsługi i dozoru urządzeń podpiętych do sieci elektroenergetycznej, a także wiedza praktyczna, np. dotycząca wykonywania pomiarów kontrolnych. Przygotowujemy kursantów na wszystkie trudności i niebezpieczeństwa związane z pracą pod napięciem. Organizowane przez nas szkolenia są prowadzone pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich, są także zgodne z obowiązującymi normami.

Uczymy zarówno w siedzibach firm, jak i w formie online. Możesz u nas zamówić szkolenie SEP indywidualne lub szkolenie SEP dla grup, które przygotuje Cię najlepiej do zdania egzaminu SEP (gwarantujemy ponad 99% zdawalność). Kto może zapisać się szkolenie SEP Opole? Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby, które posiadają minimum podstawowe wykształcenie. Wiedza ani doświadczenie z zakresu elektroenergetyki nie są konieczne. Wybierz nasz kurs SEP, jeśli zdajesz egzamin SEP po raz pierwszy, zapraszamy także doświadczonych pracowników, by z łatwością odnowili zdobyte kilka lat temu uprawnienia. Gdy ukończysz nasze szkolenie, zapiszemy Cię na oficjalny egzamin SEP w jednej z placówek Stowarzyszenia Elektryków Polskich, w dogodnym wybranym przez Ciebie terminie. Ile kosztuje kurs SEP? Jeśli na szkolenie SEP Opole zapisze się więcej osób, oferujemy atrakcyjne rabaty. Szkolimy od wielu lat nieprzerwanie osoby, którym zależy na uprawnieniach od G1 (praca przy urządzeniach elektrycznych), przez G2 (praca przy urządzeniach energetycznych) do G3 (praca przy urządzeniach gazowych). Profesjonalizm, merytoryczność i zadowolenie kursantów to nasz znak rozpoznawczy. Wybierz nasz kurs SEP i zdobądź upragnione uprawnienia elektroenergetyczne SEP. Sprawdź już teraz!

SEP Opole - Amazon
SEP Opole - Tesco
SEP Opole - Huta Cynku
SEP Opole - Decathlon
SEP Opole - Castorama
SEP Opole - Nestle