ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Łódź

SEP Łódź

Zapisz się na kurs SEP Łódź G1 G2 G3 online

Kurs SEP Łódź online

Zdobądź uprawnienia SEP Łódź G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Łódź

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Łódź i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Łódź

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Łódź

Sprawdź nasz profesjonalny kurs SEP Łódź i zdaj celująco oficjalny egzamin SEP uprawniający do pracy z urządzeniami elektrycznymi. Zamierzasz pracować w branży elektroenergetycznej? A może już wspinasz się po stopniach kariery zawodowej elektryka lub pracujesz w innym zawodzie, gdzie praca jest wykonywana pod napięciem? Nasz kurs SEP Łódź pozwoli Ci zdobyć upragnione (i konieczne do wykonywania zawodowych obowiązków) uprawnienia elektroenergetyczne SEP. Szkolenie SEP Łódź jest dedykowane zarówno niedoświadczonym osobom, które dopiero planują rozpocząć karierę w branży energoelektrycznej, jak i doświadczonym pracownikom, którzy chcą odnowić posiadane kwalifikacje. Po ukończeniu szkolenia SEP kursant jest gotowy, by przystąpić do oficjalnego egzaminu Stowarzyszenia Elektryków Polskich i zdobyć uprawnienia SEP do 1 kV. Do kursu SEP Łódź mogą przystąpić osoby, które są pełnoletnie oraz posiadają minimum podstawowe wykształcenie. Szkolenie ma na celu nie tylko przygotować do egzaminu SEP, ale także wzbogacić o niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności konieczne do pracy z urządzeniami elektroenergetycznymi. Uprawnienia SEP należy odnawiać co 5 lat, uprawniają one do pracy na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru miejsca stanowiska pracy.

Aby być na bieżąco z aktualnymi przepisami i zdać na ocenę pozytywną oficjalny egzamin SEP, wskazane jest także regularne odnawianie kursu SEP. Szkolenie SEP Łódź jest dedykowane osobom, które chcą zdobyć uprawnienia SEP z jednej z trzech grup - G1 (urządzenie elektryczne), G2 (urządzenia energetyczne) lub G3 (urządzenia gazowe). Szkolenie przygotowuje do pracy z urządzeniami elektrycznymi oraz energetycznymi na stanowisku dozoru i eksploatacji. Jeśli chcesz być gotowy na wszystkie trudności i niebezpieczeństwa związane z pracą pod napięciem, warto wybrać nasze szkolenie SEP Łódź. Kursy są prowadzone pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz zgodne z obowiązującymi normami. Nasi kursanci otrzymują najważniejsze informacje na temat bezpieczeństwa pracy pod napięciem, poznają także zasady wykonywania prac kontrolno-pomiarowych oraz zasad postępowania w przypadku awarii urządzeń elektroenergetycznych. Ile kosztuje kurs SEP Łódź? Jeśli do szkolenia SEP przystąpi cała grupa, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty. Oferujemy kursy SEP na terenie całego kraju, z dojazdem do siedziby firmy, umożliwiamy także odbycie kursu drogą online. Nasze atuty to wygoda, profesjonalizm, a także wysoka zdawalność egzaminów (na poziomie powyżej 99%).

SEP Łódź - Amazon
SEP Łódź - Tesco
SEP Łódź - Huta Cynku
SEP Łódź - Decathlon
SEP Łódź - Castorama
SEP Łódź - Nestle