ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Kalisz

SEP Kalisz

Zapisz się na kurs SEP Kalisz G1 G2 G3 online

Kurs SEP Kalisz online

Zdobądź uprawnienia SEP Kalisz G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas i uzyskaj błyskawiczną odpowiedź

Zadzwoń
do nas

Wyślij
wiadomość

Zobacz
na mapie

Total Enterprise sp. z o.o.
NIP: 5272949666

Cennik SEP Kalisz

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Kalisz i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

Kurs G1 online

399 zł

+399 zł Kontrola i pomiary
+699 zł Fotowoltaika
+99 zł Pakiet norm
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór

Kurs G2 online

399 zł

+399 zł Kontrola i pomiary
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór


Kurs G3 online

399 zł

+399 zł Kontrola i pomiary
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór


SEP Kalisz

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Kalisz

Kurs SEP Kalisz to opcja dla osób, które chcą pracować w branży elektroenergetycznej oraz tych, którzy już pracują jako elektryk ale chcą podnieś swoje kwalifikacje bądź je odnowić. Uprawnienia SEP do 1 kV można uzyskać tylko po zdaniu oficjalnego państwowego egzaminu SEP. Jeśli chcesz zdać egzamin za pierwszym razem idealnym sposobem jest zapisanie się na kurs SEP Kalisz. Nasze szkolenie przygotowuje uczestnika do pracy z urządzeniami elektroenergetycznymi na stanowisku eksploatacji i dozoru. Nasza organizacja szkoleniowa działa pod okiem Stowarzyszenia Elektryków Polskich, a nasze kursy działają w formie online. Kursy SEP Kalisz są zgodne z obowiązującymi na ten moment przepisami prawa elektrycznego i energetycznego, dzięki czemu można być pewnym, że egzamin SEP przez naszych uczestników jest zdawany w 99% przypadkach. Oferujemy szkolenia dla trzech grup, takich jak uprawnienia elektryczne (G1), uprawnienia energetyczne (G2) i uprawnienia do pracy przy urządzeniach gazowych (G3). W trakcie naszych kursów będziesz mieć możliwość poznania niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej, aby móc bezpiecznie wykonywać obowiązki zawodowe pod napięciem. Po ukończeniu nauki możemy zapisać Cię na egzamin w dowolnej lokalizacji.

Możesz zapisać się na niego w siedzibie Stowarzyszenia Elektryków Polskich na terenie całej Polski lub też zdecydować się na egzamin SEP w formie online do komisji egzaminującej, która z nami współpracuje. Chcesz zapisać się na szkolenie SEP Kalisz? Musisz mieć ukończone 18 lat, a także posiadać wykształcenie minimum podstawowe. Dlaczego warto z nami przygotować się do egzaminu SEP? Ponieważ, dzięki nam uzyskasz niezbędną wiedzę oraz potrzebne kwalifikacje, dzięki którym będziesz miał możliwość podjęcia wymarzonej pracy na stanowisku elektryka. Do naszego szkolenia oraz egzaminu państwowego można przystąpić wielokrotnie. W szczególności wracają do nas osoby, które utraciły ważność swoich uprawnień elektrycznych. Uprawnienia ważne są tylko 5 lat! Po tym czasie koniecznie musisz jeszcze raz podejść do szkolenia SEP Kalisz i egzaminu. Oferujemy dla Ciebie profesjonalne kursy o napięciu elektrycznym do 1 kV elektryków oraz kadr zarządzających tymi osobami. Dzięki naszej udostępnionej wiedzy będziesz na bieżąco z przepisami prawa energetycznego i elektrycznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej, a po więcej informacji skontaktuj się przez formularz kontaktowy.

SEP Kalisz - Amazon
SEP Kalisz - Tesco
SEP Kalisz - Huta Cynku
SEP Kalisz - Decathlon
SEP Kalisz - Castorama
SEP Kalisz - Nestle
Certyfikowany kurs i egzamin online
z gwarancją zwrotu pieniędzy*

Wybierz kurs, wypełnij formularz i zdobądź uprawnienia G1, G2 i G3

399 zł
+399 zł
+699 zł
+99 zł

399 zł
+399 zł

399 zł
+399 zł

Wybierz formę płatności

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. *Z nami masz 100% gwarancję zdania egzaminu albo zwrot całości kwoty za kurs (czytaj więcej w Regulaminie strony).