ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Rzeszów

SEP Rzeszów

Zapisz się na kurs SEP Rzeszów G1 G2 G3 online

Kurs SEP Rzeszów online

Zdobądź uprawnienia SEP Rzeszów G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Rzeszów

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Rzeszów i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 349 zł.

SEP Rzeszów

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Rzeszów

Uprawnienia SEP to kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru w branży elektroenergetycznej. Gdzie odbyć szkolenie SEP, które przygotuje pracowników nie tylko do egzaminu, ale też i do pełnienia obowiązków zawodowych z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa? Zapraszamy na szkolenie SEP Rzeszów do naszej firmy! Uprawnienia SEP do 1kV to kwalifikacje, które należy cyklicznie odnawiać. Po zdaniu oficjalnego egzaminu SEP są one ważne do 5 lat. Bez odnowienia uprawnień nie można wykonywać obowiązków zawodowych związanych z pracą przy prądzie do 1KV. Co zrobić, by zdać oficjalny egzamin SEP bez problemu? Wystarczy zapisać się na nasz kurs SEP Rzeszów! Nasz kurs SEP Rzeszów to szkolenie, które pozwala uzyskać uprawnienia G1 (praca przy urządzeniach elektrycznych), G2 (praca przy urządzeniach energetycznych) oraz G3 (praca przy urządzeniach gazowych). Wieloletnie doświadczenie oraz zdobywana latami wiedza pozwala nam organizować kursy i szkolenia najwyższej jakości. Podczas kursu SEP zapoznasz się z najważniejszą wiedzą na temat przepisów prawa elektroenergetycznego, a także zasadami BHP. Poznasz również sposób obsługi i dozoru urządzeń podpiętych do sieci elektroenergetycznej oraz techniki wykonywania pomiarów kontrolnych. Dlaczego warto wybrać nasz kurs SEP Rzeszów?

Szkolenie jest zgodne z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa elektroenergetycznego, odbywa się ono pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Po ukończeniu kursu uczestnicy są zapisywani na oficjalny egzamin SEP, gdzie, w otoczeniu komisji, mogą oni wykazać się wiedzą i zdobyć upragnione kwalifikacje. Ile kosztuje szkolenie SEP? Cena kursu SEP Rzeszów jest zależna od ilości osób, które chcą wziąć w nim udział. Jeśli na kurs SEP zapisze się grupa, oferujemy atrakcyjne rabaty. Jak i gdzie można zrealizować szkolenie? Oferujemy szkolenia z dojazdem do klienta – indywidualne oraz dla całych grup, a także szkolenie SEP w wygodnej formie online.  Jakie są wymagania, by móc przystąpić do szkolenia? Musisz być pełnoletni oraz posiadać minimum podstawowe wykształcenie. Zapraszamy do udziału w profesjonalnym kursie SEP Rzeszów! Jeśli chcesz wykonywać wymarzony zawód, a także być gotowy na wszystkie trudności i niebezpieczeństwa związane z pracą pod napięciem, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Uczestnicy naszych kursów chwalą nasz profesjonalizm oraz merytoryczność. To osoby, które zdają oficjalny egzamin SEP z ponad 99% skutecznością. Zapisz się na kurs SEP i dołącz do tego grona zdobywając elektryczne uprawnienia online.

SEP Rzeszów - Amazon
SEP Rzeszów - Tesco
SEP Rzeszów - Huta Cynku
SEP Rzeszów - Decathlon
SEP Rzeszów - Castorama
SEP Rzeszów - Nestle