ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Lublin

SEP Lublin

Zapisz się na kurs SEP Lublin G1 G2 G3 online

Kurs SEP Lublin online

Zdobądź uprawnienia SEP Lublin G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Lublin

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Lublin i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 349 zł.

SEP Lublin

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Lublin

Szkolenie SEP Lublin to propozycja dla osób pracujących i szukających pracy w branży elektrycznej i energoelektrycznej. Aby mogły one wykonywać swoje obowiązki zawodowe, konieczne są odpowiednie kwalifikacje – uprawnienia SEP do 1kV, które można uzyskać po zdaniu oficjalnego egzaminu SEP. Najprostszym sposobem na zdanie egzaminu na pozytywną ocenę jest kurs SEP Lublin. Szkolenie przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale także do codziennej pracy z urządzeniami elektrycznymi oraz energetycznymi (na stanowisku dozoru i eksploatacji). Na szkolenie SEP Lublin zapraszamy wszystkie osoby, które przystępują do egzaminu SEP pierwszy raz w życiu, zapraszamy także doświadczonych weteranów – pracowników z branży elektrycznej i energoelektrycznej, którym zależy na odnowieniu uprawnień SEP. Szkolenia SEP są organizowane pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich, na terenie całego kraju, z dojazdem do siedziby firmy. Możliwe jest także zamówienie szkolenia SEP Lublin w formie online. Program szkoleń SEP Lublin jest zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa elektroenergetycznego, dzięki czemu uczestnicy szkolenia zdają egzamin SEP z ponad 99% skutecznością. Możesz wybrać u nas kursy i szkolenia SEP dla trzech grup uprawnień, od G1 (uprawnienia elektryczne), przez G2 (uprawnienia cieplne) do G3 (uprawnienia gazowe).

W trakcie kursu SEP poznasz niezbędną wiedzę teoretyczną, zdobędziesz także wiedzę praktyczną, która pomoże Ci bezpiecznie wykonywać zawodowe obowiązki pod napięciem. Po ukończeniu kursu zapiszemy Cię na rozmowę kwalifikacyjną w dowolnie wybranej przez Ciebie placówce Stowarzyszenia Elektryków Polskich, w dowolnym wybranym terminie, na terenie całej Polski. Chcesz się zapisać na szkolenie SEP Lublin? Wystarczy, że jesteś pełnoletni i posiadasz minimum podstawowe wykształcenie. Dlaczego warto? Z nami uzyskasz niezbędną wiedzę oraz kwalifikacje, dzięki którym podejmiesz pracę w wymarzonym zawodzie. Do szkolenia SEP można przystąpić wiele razy, w szczególności wracają do nas uczestnicy kursu, których uprawnienia utraciły ważność (po 5 latach od zdobycia kwalifikacji należy ponownie podejść do egzaminu SEP i odnowić uprawnienia, wskazane jest także ponowne uczestnictwo w kursie SEP.). Oferujemy profesjonalne szkolenia SEP do 1KV pracowników oraz kadr zarządzających. Dzięki nam będziesz na bieżąco ze zmianami w przepisach prawa elektroenergetycznego i zadbasz o bezpieczeństwo swoich pracowników. Zwiększysz także swoje kompetencje i możliwości zawodowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kursów SEP G1 elektryczne, G2 cieplne i G3 gazowe online.

SEP Lublin - Amazon
SEP Lublin - Tesco
SEP Lublin - Huta Cynku
SEP Lublin - Decathlon
SEP Lublin - Castorama
SEP Lublin - Nestle