ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Toruń

SEP Toruń

Zapisz się na kurs SEP Toruń G1 G2 G3 online

Kurs SEP Toruń online

Zdobądź uprawnienia SEP Toruń G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Toruń

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Toruń i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Toruń

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Toruń

Chcesz zdobyć kwalifikacje niezbędne do tego, by wykonywać obowiązki zawodowe na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru w pracy pod napięciem? Zamierzasz pracować w branży elektroenergetycznej? A może już pracujesz pod napięciem i zależy Ci na odnowieniu uprawnień? Zapisz się na nasz kurs SEP Toruń! Kurs SEP Toruń, który oferujemy to szkolenie dedykowane zarówno niedoświadczonym osobom, początkującym w branży energoelektrycznej, jak i wieloletnim pracownikom. Uprawnienia SEP to kwalifikacje, które można zdobyć poprzez udział w oficjalnym egzaminie Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Zgodnie z prawem elektroenergetycznym, powinny one być odnawiane regularnie co 5 lat. Wynika to z ogromnego rozwoju technologii, a także zmian w przepisach i normach. Jak zdać egzamin na najwyższą ocenę? Aby być na bieżąco z aktualnymi przepisami i normami, wskazane jest ponowne uczestnictwo w kursie SEP, wystarczy więc zapisać się na nasz profesjonalny kurs SEP Toruń! Nasz kurs SEP Toruń to szkolenie przygotowane przez profesjonalistów, które pozwoli Ci zdobyć upragnione, a także niezbędne do wykonywania zawodowych obowiązków uprawnienia elektroenergetyczne SEP. Szkolenie jest dedykowane dla osób, które chcą po raz pierwszy przystąpić do egzaminu.

Ale także wieloletnich pracowników, którzy chcą odnowić już posiadane kwalifikacje. Po ukończeniu szkolenia SEP zapisujemy kursantów na oficjalny online lub w placówce SEP, czyli Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Kto może wziąć udział w kursie SEP Toruń? Zapraszamy na szkolenie SEP wszystkie osoby, które są pełnoletnie i posiadają przynajmniej podstawowe wykształcenie. Dlaczego warto wybrać nasz kurs SEP? Szkolenie SEP jest dedykowane osobom, które chcą zdobyć uprawnienia SEP z jednej z trzech grup - G1 (urządzenie elektryczne), G2 (urządzenia energetyczne) lub G3 (urządzenia gazowe). Ma ono na celu nie tylko przygotować do egzaminu SEP, ale także przekazać niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, konieczną do bezpiecznej pracy z urządzeniami elektrycznymi oraz energetycznymi na stanowisku dozoru i eksploatacji. Jeśli więc chcesz być gotowy na wszystkie trudności związane z pracą pod napięciem, warto wybrać nasze szkolenie SEP Toruń. Organizowane przez nas szkolenia SEP są prowadzone pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Dzięki temu masz pewność, że zakres kursu jest zgodny z obowiązującymi normami. Jeśli do szkolenia SEP przystąpi cała grupa, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty. Poza kursami z dojazdem do siedziby firmy oferujemy także szkolenia SEP online. Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę!

SEP Toruń - Amazon
SEP Toruń - Tesco
SEP Toruń - Huta Cynku
SEP Toruń - Decathlon
SEP Toruń - Castorama
SEP Toruń - Nestle