ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Kraków

SEP Kraków

Zapisz się na kurs SEP Kraków G1 G2 G3 online

Kurs SEP Kraków online

Zdobądź uprawnienia SEP Kraków G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Kraków

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Kraków i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 349 zł.

SEP Kraków

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Kraków

Szkolenie SEP Kraków to kurs, który przygotowuje przyszłego pracownika na wszystkie niebezpieczeństwa związane z pracą pod napięciem. Szkolenie SEP Kraków pozwala na uzyskanie wiedzy teoretycznej na temat obowiązujących przepisów prawa, zasad BHP, a także obsługi i dozoru urządzeń podpiętych do sieci elektrycznych i energetycznych. Jest to też duża wiedza oparta na praktyce czyli na przykład wykonywania pomiarów kontrolnych. Jeśli chcesz wykonywać obowiązki w czasie pracy w branży elektroenergetycznej musisz posiadać odpowiednie kwalifikacje. Można je zdobyć poprzez zapisanie się na nasz kurs SEP Kraków i zdanie egzaminu państwowego przeprowadzanego przez komisję egzaminacyjną SEP na terenie całej Polski. Zgodnie z prawem elektrycznym i energetycznym dostępne przez nas uprawnienia SEP muszą być odnawianie co 5 lat, ponieważ wynika to z nieustającego rozwoju technologicznego i zmian zachodzących w przepisach i normach. Jeśli chcesz zdać egzamin za pierwszym razem zapisz się na nasz profesjonalny kurs SEP Kraków. Nasze szkolenia zostały sprawdzone przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich i są one zgodne z obowiązującym prawem. Przygotowujemy naszych kursantów do pracy przy napięciu do 1 kV

Zarówno w uprawnieniach elektrycznych, uprawnieniach gazowych jak i uprawnieniach cieplnych. Edukujemy naszych uczestników w komfortowej formie online na platformie szkoleniowej oraz w siedzibie firmy. U nas możesz rozpocząć szkolenie SEP Kraków indywidualnie albo zapisać się jako grupa wieloosobowa. Im większa liczba osób chętna na kurs, tym cena za szkolenie będzie atrakcyjniejsza. Kto może podjąć naukę na naszej platformie szkoleniowej? Tak naprawdę każdy, jeśli tylko jesteś osobą pełnoletnią i posiadasz wykształcenie przynajmniej podstawowe. Jeśli chcesz przystąpić do kursu SEP Kraków nie musisz posiadać wiedzy ani doświadczenia w zakresie elektryki i energetyki. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdań egzamin państwowy przed komisją SEP po raz pierwszy, a także doświadczony już pracowników w branży elektroenergetycznej, którzy chcą odświeżyć swoje uprawnienia bądź podnieść kwalifikacje. Po ukończeniu naszego kursu zapiszemy Cię na egzamin SEP w wybranej placówce Stowarzyszenia Elektryków Polskich na terenie całego naszego kraju bądź na egzamin SEP online. Wybierz nas i zdobądź uprawnienia elektroenergetyczne już dziś zdając egzamin za pierwszym razem! Masz u nas gwarancje zdawalności na poziomie 99%.

SEP Kraków - Amazon
SEP Kraków - Tesco
SEP Kraków - Huta Cynku
SEP Kraków - Decathlon
SEP Kraków - Castorama
SEP Kraków - Nestle