ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Szczecin

SEP Szczecin

Zapisz się na kurs SEP Szczecin G1 G2 G3 online

Kurs SEP Szczecin online

Zdobądź uprawnienia SEP Szczecin G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Szczecin

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Szczecin i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 349 zł.

SEP Szczecin

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Szczecin

Szkolenie SEP Szczecin to kurs, który przygotowuje na wszystkie trudności i niebezpieczeństwa związane z pracą pod napięciem w różnych branżach. Kurs SEP Szczecin daje szeroką wiedzę teoretyczną na temat zasad BHP, obowiązujących przepisów prawa, a także obsługi i dozoru urządzeń podpiętych do sieci elektroenergetycznej. Szkolenie SEP to także duża dawka wiedzy praktycznej, np. dotyczącej wykonywania pomiarów kontrolnych. Aby można było wykonywać obowiązki zawodowe w branży elektroenergetycznej (na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru), konieczne są odpowiednie kwalifikacje, tzw. uprawnienia SEP. Można je zdobyć poprzez udział w oficjalnym egzaminie SEP – Stowarzyszenia Elektryków Polskich, który jest organizowany w wielu miastach w naszym kraju. Zgodnie z prawem elektroenergetycznym, uprawnienia SEP powinny być odnawiane regularnie co 5 lat. Wynika to z ogromnego rozwoju technologii, a także zmian w przepisach i normach. Jak zdać egzamin na najwyższą ocenę, przystępując do niego po raz pierwszy lub gdy chcemy podejść do egzaminu kolejny raz? Wystarczy się zapisać na nasz profesjonalny kurs SEP Szczecin! Nasz kurs SEP to szkolenie prowadzone pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich, jest on zgodny z aktualnie obowiązującymi normami oraz przepisami prawa.

Szkolimy do pracy pod napięciem (do 1 kV) osoby, którym zależy na uprawnieniach G1 (praca przy urządzeniach elektrycznych), G2 (praca przy urządzeniach energetycznych) oraz G3 (praca przy urządzeniach gazowych). Uczymy zarówno z dojazdem do siedziby firmy, jak i w wygodnej i komfortowej formie online. Możesz u nas zamówić szkolenie SEP Szczecin indywidualne lub zapisać się na kurs SEP całą grupą, razem z szefem. Im większa ilość uczestników, chętnych do odbycia kursu, tym atrakcyjniejszą cenę szkolenia SEP możemy Ci zaoferować!   Kto może zapisać się szkolenie SEP Szczecin? Tak naprawdę każdy! Zapraszamy wszystkie osoby, które są pełnoletnie oraz posiadają minimum podstawowe wykształcenie. Aby przystąpić do kursu SEP, nie są konieczne wiedza ani doświadczenie z zakresu elektroenergetyki. Zapraszamy osoby, które chcą zdać egzamin SEP po raz pierwszy, a także wieloletnich pracowników, którzy chcą odświeżyć swoje uprawnienia. Po ukończeniu kursu zapiszemy Cię na oficjalny egzamin SEP w jednej z placówek Stowarzyszenia Elektryków Polskich, w dogodnym wybranym przez Ciebie terminie. Wybierz nasz kurs SEP i zdobądź upragnione uprawnienia elektroenergetyczne SEP. Gwarantujemy ponad 99% zdawalność na naszych kursach online, dzięki czemu możesz spać spokojnie.

SEP Szczecin - Amazon
SEP Szczecin - Tesco
SEP Szczecin - Huta Cynku
SEP Szczecin - Decathlon
SEP Szczecin - Castorama
SEP Szczecin - Nestle