ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Szczecin

SEP Szczecin

Zapisz się na kurs SEP Szczecin G1 G2 G3 online

Kurs SEP Szczecin online

Zdobądź uprawnienia SEP Szczecin G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Napisz do nas i uzyskaj błyskawiczną odpowiedź

Zadzwoń
do nas

Wyślij
wiadomość

Zobacz
na mapie

Total Enterprise sp. z o.o.
NIP: 5272949666

Cennik SEP Szczecin

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Szczecin i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

Kurs G1 online

399 zł

+399 zł Kontrola i pomiary
+699 zł Fotowoltaika
+99 zł Pakiet norm
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór

Kurs G2 online

399 zł

+399 zł Kontrola i pomiary
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór


Kurs G3 online

399 zł

+399 zł Kontrola i pomiary
+301 zł Eksploatacja
+301 zł Dozór


SEP Szczecin

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Szczecin

Szkolenie SEP Szczecin to kurs, który przygotowuje na wszystkie trudności i niebezpieczeństwa związane z pracą pod napięciem w różnych branżach. Kurs SEP Szczecin daje szeroką wiedzę teoretyczną na temat zasad BHP, obowiązujących przepisów prawa, a także obsługi i dozoru urządzeń podpiętych do sieci elektroenergetycznej. Szkolenie SEP to także duża dawka wiedzy praktycznej, np. dotyczącej wykonywania pomiarów kontrolnych. Aby można było wykonywać obowiązki zawodowe w branży elektroenergetycznej (na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru), konieczne są odpowiednie kwalifikacje, tzw. uprawnienia SEP. Można je zdobyć poprzez udział w oficjalnym egzaminie SEP – Stowarzyszenia Elektryków Polskich, który jest organizowany w wielu miastach w naszym kraju. Zgodnie z prawem elektroenergetycznym, uprawnienia SEP powinny być odnawiane regularnie co 5 lat. Wynika to z ogromnego rozwoju technologii, a także zmian w przepisach i normach. Jak zdać egzamin na najwyższą ocenę, przystępując do niego po raz pierwszy lub gdy chcemy podejść do egzaminu kolejny raz? Wystarczy się zapisać na nasz profesjonalny kurs SEP Szczecin! Nasz kurs SEP to szkolenie prowadzone pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich, jest on zgodny z aktualnie obowiązującymi normami oraz przepisami prawa.

Szkolimy do pracy pod napięciem (do 1 kV) osoby, którym zależy na uprawnieniach G1 (praca przy urządzeniach elektrycznych), G2 (praca przy urządzeniach energetycznych) oraz G3 (praca przy urządzeniach gazowych). Uczymy zarówno z dojazdem do siedziby firmy, jak i w wygodnej i komfortowej formie online. Możesz u nas zamówić szkolenie SEP Szczecin indywidualne lub zapisać się na kurs SEP całą grupą, razem z szefem. Im większa ilość uczestników, chętnych do odbycia kursu, tym atrakcyjniejszą cenę szkolenia SEP możemy Ci zaoferować!   Kto może zapisać się szkolenie SEP Szczecin? Tak naprawdę każdy! Zapraszamy wszystkie osoby, które są pełnoletnie oraz posiadają minimum podstawowe wykształcenie. Aby przystąpić do kursu SEP, nie są konieczne wiedza ani doświadczenie z zakresu elektroenergetyki. Zapraszamy osoby, które chcą zdać egzamin SEP po raz pierwszy, a także wieloletnich pracowników, którzy chcą odświeżyć swoje uprawnienia. Po ukończeniu kursu zapiszemy Cię na oficjalny egzamin SEP w jednej z placówek Stowarzyszenia Elektryków Polskich, w dogodnym wybranym przez Ciebie terminie. Wybierz nasz kurs SEP i zdobądź upragnione uprawnienia elektroenergetyczne SEP. Gwarantujemy ponad 99% zdawalność na naszych kursach online, dzięki czemu możesz spać spokojnie.

SEP Szczecin - Amazon
SEP Szczecin - Tesco
SEP Szczecin - Huta Cynku
SEP Szczecin - Decathlon
SEP Szczecin - Castorama
SEP Szczecin - Nestle
Certyfikowany kurs i egzamin online
z gwarancją zwrotu pieniędzy*

Wybierz kurs, wypełnij formularz i zdobądź uprawnienia G1, G2 i G3

399 zł
+399 zł
+699 zł
+99 zł

399 zł
+399 zł

399 zł
+399 zł

Wybierz formę płatności

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. *Z nami masz 100% gwarancję zdania egzaminu albo zwrot całości kwoty za kurs (czytaj więcej w Regulaminie strony).