ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Olsztyn

SEP Olsztyn

Zapisz się na kurs SEP Olsztyn G1 G2 G3 online

Kurs SEP Olsztyn online

Zdobądź uprawnienia SEP Olsztyn G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Olsztyn

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Olsztyn i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Olsztyn

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Olsztyn

Uprawnienia SEP Olsztyn to kwalifikacje, które są niezbędne do pracy na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru w branży elektroenergetycznej. Bez nich nie można wykonywać obowiązków zawodowych na stanowisku elektryka ani pracować przy prądzie do 1KV. Gdzie odbyć tanie i dobre szkolenie SEP Olsztyn, które przygotuje nie tylko do egzaminu, ale też i do pracy w zawodzie elektryka? Zapraszamy do nas! Uprawnienia SEP do 1kV należy cyklicznie odnawiać, ponieważ tracą one ważność po upływie 5 lat od zdania oficjalnego egzaminu SEP. Na szczęście na terenie całej Polski są organizowane specjalne szkolenia SEP, które przygotowują do egzaminu i pozwalają go zdać na pozytywną ocenę. Dlaczego warto wybrać nasz kurs SEP Olsztyn?  Nasze szkolenie SEP Olsztyn to kurs, który przygotowuje kursantów do wykonywania codziennych obowiązków zawodowych w pracy pod napięciem (do 1 kV). Szkolimy osoby, którym zależy na uprawnieniach G1 (praca przy urządzeniach elektrycznych), G2 (praca przy urządzeniach energetycznych) oraz G3 (praca przy urządzeniach gazowych). Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zapoznać uczestników z najważniejszą wiedzą na temat przepisów prawa elektroenergetycznego, zasad BHP, obsługi i dozoru urządzeń podpiętych do sieci elektroenergetycznej, a także wykonywania pomiarów kontrolnych.

Wiedza, którą nabywają uczestnicy szkolenia SEP Olsztyn, jest zgodna z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa elektroenergetycznego, szkolenie odbywa się pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Gdy ukończysz nasze szkolenie, zgłoś nam chęć przystąpienia do oficjalnego egzaminu SEP, a my zapiszemy Cię na egzamin w jednej z placówek Stowarzyszenia Elektryków Polskich, w wybranym przez Ciebie terminie. Cena szkolenia SEP jest zależna od ilości osób, które chcą przystąpić do kursu. Oferujemy szkolenia z dojazdem do klienta – indywidualne oraz dla całych grup, możliwe jest także zamówienie kursu SEP online. Kto może zapisać się na nasze szkolenie SEP? Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby, które chcą wyrobić uprawnienia elektryczne, a także doświadczonych weteranów, którym zależy na odnowieniu uprawnień. Jedyny wymóg to minimum podstawowe wykształcenie. Jeśli chcesz być gotowy na wszystkie trudności i niebezpieczeństwa związane z pracą pod napięciem, wybierz nasz kurs SEP. Kurs SEP Olsztyn pozwoli Ci zdobyć uprawnienia elektroenergetyczne SEP konieczne do wykonywania zawodu Twoich marzeń. Uczestnicy kursów SEP Olsztyn zdają oficjalny egzamin SEP z ponad 99% skutecznością, co sprawia, że nasze szkolenia są wybierane najczęściej!

SEP Olsztyn - Amazon
SEP Olsztyn - Tesco
SEP Olsztyn - Huta Cynku
SEP Olsztyn - Decathlon
SEP Olsztyn - Castorama
SEP Olsztyn - Nestle