ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Ostrołęka

SEP Ostrołęka

Zapisz się na kurs SEP Ostrołęka G1 G2 G3 online

Kurs SEP Ostrołęka online

Zdobądź uprawnienia SEP Ostrołęka G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Ostrołęka

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Ostrołęka i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Ostrołęka

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Ostrołęka

Nasze szkolenie SEP Ostrołęka to idealne propozycja dla osób z branży elektrycznej i energoelektrycznej. Aby można było wykonywać obowiązki zawodowe na stanowisku elektryka lub podobnych, konieczne są odpowiednie uprawnienia SEP do 1kV. Można je uzyskać po zdaniu na pozytywną ocenę oficjalnego egzaminu SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich). Jak zdać egzamin bez żadnych problemów? Wystarczy się zapisać na nasz kurs SEP Ostrołęka! Szkolenie SEP Ostrołęka to kurs, który nie tylko przygotowuje do egzaminu, ale także zaznajamia uczestników z realiami pracy z urządzeniami elektrycznymi oraz energetycznymi. Jest on dedykowany zarówno osobom, które przystępują do oficjalnego egzaminu SEP po raz pierwszy, jak i pracownikom z branży elektrycznej i energoelektrycznej, którym zależy na odnowieniu uprawnień SEP. Kurs SEP jest dedykowany także osobom zainteresowanym pracą na stanowisku dozoru i eksploatacji. Szkolenie SEP Ostrołęka to kurs organizowany pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Takie kursy SEP odbywają się na terenie całego kraju. U nas możesz zamówić szkolenie z dojazdem do siedziby firmy, możesz się także zapisać na kurs SEP online. Możliwe jest zrealizowanie kursu dla jednej z trzech różnych grup uprawnień elektrycznych online.

G1 (uprawnienia elektryczne), G2 (uprawnienia energetyczne) oraz G3 (uprawnienia do pracy z urządzeniami gazowymi). Program naszych szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawa elektroenergetycznego. Uczestnicy naszych szkoleń SEP otrzymują niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, dzięki której zdają oni egzamin SEP z ponad 99% skutecznością. Dbamy o to, by uczestnicy szkolenia byli bieżąco ze zmianami w przepisach prawa elektroenergetycznego, zależy nam także, by zapoznali się oni z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Dzięki temu kurs SEP to szkolenie, dzięki któremu możliwe jest bezpieczne wykonywanie pracy pod napięciem. Co jest konieczne, by móc się zapisać na szkolenie SEP Ostrołęka? Jedyne wymagania to pełnoletni wiek oraz przynajmniej podstawowe wykształcenie. Ile razy można przystąpić do szkolenia SEP? Możliwy jest wielokrotny udział. Jak wygląda egzamin SEP? Po ukończeniu kursu SEP kursant jest zapisywany na rozmowę kwalifikacyjną w dowolnie wybranej placówce Stowarzyszenia Elektryków Polskich, w wybranym terminie, gdzie zostaje egzaminowany przez komisję SEP. Zadbaj o swoją przyszłość i zapisz się na kurs SEP! Oferujemy profesjonalne szkolenia SEP do 1KV dla podległych pracowników oraz kadr zarządzających. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kursów SEP.

SEP Ostrołęka - Amazon
SEP Ostrołęka - Tesco
SEP Ostrołęka - Huta Cynku
SEP Ostrołęka - Decathlon
SEP Ostrołęka - Castorama
SEP Ostrołęka - Nestle