ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Częstochowa

SEP Częstochowa

Zapisz się na kurs SEP Częstochowa G1 G2 G3 online

Kurs SEP Częstochowa online

Zdobądź uprawnienia SEP Częstochowa G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Częstochowa

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Częstochowa i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Częstochowa

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Częstochowa

Szkolenie SEP Częstochowa jest dedykowane wszystkim osobom, które do wykonywania obowiązków zawodowych potrzebują uprawnień SEP do 1kV. Kurs przygotowuje do pracy z urządzeniami elektrycznymi na stanowisku dozoru i eksploatacji. Uczestnictwo w kursie SEP Częstochowa stanowi gwarancję uzyskania pozytywnej oceny na egzaminie SEP! Szkolenie SEP Częstochowa jest organizowane pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Program szkoleń SEP Częstochowa jest zgodny z obowiązującymi w całym kraju normami, a także aktualnie obowiązującymi przepisami prawa elektroenergetycznego. Nasze kursy prowadzimy dla trzech grup uprawnień: G1, G2 oraz G3. Na szkolenie SEP Częstochowa mogą się zapisać zarówno osoby, które już zdobyły kiedyś uprawnienia SEP i potrzebują je odnowić, jak i osoby, które przystępują do egzaminu SEP po raz pierwszy. Szkolenia SEP organizujemy na terenie całego kraju, możliwe jest zamówienie kursu także z dojazdem do firmy. Nasi kursanci zdają egzamin SEP z ponad 99% skutecznością  i chętnie do nas powracają, by odnowić uprawnienia SEP po upływie ich czasu przydatności. Co zrobić, by zapisać się na szkolenie SEP Częstochowa? Wystarczy być pełnoletnim oraz posiadać podstawowe wykształcenie.

W trakcie kursu SEP uczestnicy zapoznają się nie tylko z wiedzą teoretyczną, ale i także z wiedzą praktyczną dotyczącą dozoru oraz eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Po ukończeniu kursu możesz nam zgłosić chęć przystąpienia do egzaminu SEP, a my zapiszemy Cię na rozmowę kwalifikacyjną w dowolnie wybranej przez Ciebie placówce SEP (na terenie całej Polski). Do szkolenia SEP, podobnie jak do egzaminu Sep można przystąpić wiele razy. Udział w egzaminie kosztuje 400 złotych (jeden certyfikat – dozór lub eksploatacja). Zdobyte po pozytywnym zdaniu egzaminu kwalifikacje są ważne przez 5 lat. Po tym czasie należy podejść do egzaminu ponownie, by je odnowić. Ponieważ po 5 latach wiele się zmienia, w tym także przepisy prawa elektroenergetycznego, warto ponownie zapisać się na szkolenie SEP, by być na bieżąco. Chcesz się zapisać na szkolenie SEP Częstochowa? Z nami uzyskasz niezbędną wiedzę oraz kwalifikacje, dzięki którym będziesz mógł bezpiecznie pracować. Zachęcamy do kontaktu, by uzyskać wycenę, dla większych grup oferujemy atrakcyjne rabaty. Oferujemy uprawnienia SEP do 1KV dla wszystkich, którym zależy na tych kwalifikacjach. Z nami Twoi pracownicy zdadzą egzamin SEP na ocenę celującą!

SEP Częstochowa - Amazon
SEP Częstochowa - Tesco
SEP Częstochowa - Huta Cynku
SEP Częstochowa - Decathlon
SEP Częstochowa - Castorama
SEP Częstochowa - Nestle