ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Warszawa

SEP Warszawa

Zapisz się na kurs SEP Warszawa G1 G2 G3 online

Kurs SEP Warszawa online

Zdobądź uprawnienia SEP Warszawa G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Warszawa

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Warszawa i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Warszawa

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Warszawa

Uprawnienia SEP Warszawa to kurs, dzięki któremu możesz zdobyć kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru w branży elektroenergetycznej. Dopiero po podejściu do oficjalnego egzaminu SEP i zdaniu go na pozytywną ocenę możliwe jest wykonywanie obowiązków zawodowych na stanowisku elektryka i podobnych i praca przy prądzie do 1KV. Potrzebne Ci dobre szkolenie SEP? Nasz kurs SEP Warszawa przygotuje Cię nie tylko do egzaminu, ale też do zawodowych obowiązków. Uprawnienia SEP do 1kV to kwalifikacje, które, zgodnie z przepisami prawa energoelektrycznego należy cyklicznie odnawiać. Tego typu kwalifikacje tracą one ważność po upływie 5 lat ich uzyskania. Po tym czasie należy obowiązkowo przystąpić ponownie do egzaminu SEP. Aby być na bieżąco ze zmianami w przepisach prawnych i normach i zdać egzamin SEP na pozytywną ocenę, zalecane jest, by także ponownie przystąpić do kursu SEP. Nasi kursanci bardzo sobie cenią szkolenie SEP Warszawa, dlatego chętnie wracają do nas ponownie. Ty także możesz dołączyć do tego grona! Organizowany przez nas kurs uprawnienia SEP Warszawa to szkolenie, do którego może przystąpić zarówno początkujący pracownik branży energoelektrycznej, jak i doświadczony weteran elektryk. Kurs przygotowuje do wykonywania codziennych obowiązków zawodowych w pracy pod napięciem (do 1 kV).

Ma on także na celu przygotować do oficjalnego egzaminu SEP. Szkolimy osoby z zakresu uprawnień G1 (praca przy urządzeniach elektrycznych), G2 (praca przy urządzeniach energetycznych) oraz G3 (praca przy urządzeniach gazowych). Dlaczego warto wybrać nasz kurs SEP Warszawa? Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapoznać uczestników z najważniejszą wiedzą (teoretyczną i praktyczną) na temat przepisów prawa elektroenergetycznego, obsługi i dozoru urządzeń podpiętych do sieci elektroenergetycznej, zasad BHP, a także wykonywania pomiarów kontrolnych. Szkolenie SEP Warszawa odbywa się pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich, dzięki temu wiedza, którą przekazujemy kursantom, jest zgodna z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa elektroenergetycznego. Kto może zapisać się na kurs SEP Warszawa? Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby, jedyny wymóg to przynajmniej podstawowe wykształcenie. Ile kosztuje szkolenie SEP? Cena szkolenia SEP jest zależna od ilości uczestników. Jaką formę ma szkolenie SEP? Oferujemy kurs SEP Warszawa z dojazdem do klienta, a także kurs SEP online. Gdy już ukończysz nasz kurs SEP, nie zostawiamy Cię samego. Wystarczy zgłosić chęć przystąpienia do oficjalnego egzaminu SEP, a my zapisujemy kursanta na egzamin w wybranej placówce SEP, w dowolnym terminie.

SEP Warszawa - Amazon
SEP Warszawa - Tesco
SEP Warszawa - Huta Cynku
SEP Warszawa - Decathlon
SEP Warszawa - Castorama
SEP Warszawa - Nestle