ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Wrocław

SEP Wrocław

Zapisz się na kurs SEP Wrocław G1 G2 G3 online

Kurs SEP Wrocław online

Zdobądź uprawnienia SEP Wrocław G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Wrocław

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Wrocław i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Wrocław

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Wrocław

Szkolenie SEP Wrocław to kurs, który ma na celu przygotować do wykonywania obowiązków zawodowych w branży elektroenergetycznej. Sprawdź nasz kurs SEP Wrocław – z dojazdem do klienta oraz w formie online i zdobądź upragnione kwalifikacje zawodowe! Uprawnienia SEP to kwalifikacje niezbędne do pracy pod napięciem, na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru. Kwalifikacje te musi posiadać zarówno elektryk, jak i kadry zarządzające osobami, które pracują w branży elektroenergetycznej. Zgodnie z przepisami prawa elektroenergetycznego kwalifikacje SEP powinny być odnawiane co 5 lat. Po tym czasie należy przystąpić ponownie do egzaminu. Jak zdać go na pozytywną ocenę bez żadnych problemów? Wystarczy zapisać się na nasze szkolenie SEP Wrocław! Kurs SEP Wrocław, który oferujemy, pozwala najlepiej przygotować się do oficjalnego egzaminu SEP i zdobyć branżowe kwalifikacje. Prowadzimy kursy SEP nie tylko z zakresu uprawnień G1 (praca przy urządzeniach elektrycznych), ale także G2 (praca przy urządzeniach energetycznych) oraz G3 (praca przy urządzeniach gazowych). Szkolimy do pracy pod napięciem (do 1 kV) i przygotowujemy uczestników na wszystkie trudności i niebezpieczeństwa związane z tą branżą. Kurs SEP Wrocław to obszerna dawka wiedzy teoretycznej i praktyczne.

Szkolimy w zakresie obsługi i dozoru urządzeń podpiętych do sieci elektroenergetycznej, zasad BHP, przepisów prawnych i norm. Szkolenie SEP Wrocław to także wiedza praktyczna – w tym np. wykonywanie pomiarów kontrolnych. Kto może się zapisać? Wymagania to pełnoletniość oraz minimum podstawowe wykształcenie. Wiedza ani doświadczenie z zakresu elektroenergetyki nie są konieczne, by wziąć udział w szkoleniu – tego właśnie Cię nauczymy! Organizowane przez nas szkolenia SEP są nadzorowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich – dzięki temu masz pewność, że kurs jest zgodny z obowiązującymi normami. Uczymy nie tylko w siedzibach firm, ale i także w formie online – zarówno pracowników indywidualnych, jak i duże grupy. Dlaczego warto wybrać nasz kurs SEP Wrocław? Jeśli zdajesz egzamin SEP po raz pierwszy, przyda Ci się pomoc w przygotowaniach do rozmowy z komisją egzaminacyjną. Jeśli zdajesz egzamin SEP po raz kolejny, o wiele łatwiej odświeżysz wiedzę i przyswoisz nowe normy, gdy przystąpisz do kursu przygotowawczego. To, co nas wyróżnia, to ponad 99% zdawalność oficjalnego egzaminu SEP, co doceniają zarówno początkujący pracownicy branży energoelektrycznej, jak i doświadczeni weterani. Ile kosztuje szkolenie SEP Wrocław? Im więcej osób, tym bardziej atrakcyjne rabaty.

SEP Wrocław - Amazon
SEP Wrocław - Tesco
SEP Wrocław - Huta Cynku
SEP Wrocław - Decathlon
SEP Wrocław - Castorama
SEP Wrocław - Nestle