ZAPISZ SIĘ TERAZ
SEP Zielona Góra

SEP Zielona Góra

Zapisz się na kurs SEP Zielona Góra G1 G2 G3 online

Kurs SEP Zielona Góra online

Zdobądź uprawnienia SEP Zielona Góra G1 G2 G3 krok po kroku

Wyślij zgłoszenie

Zapisz się na kurs elektryka online poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia.

Rozpocznij kurs

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z indywidualną ścieżką nauczania oraz materiałami edukacyjnymi.

Ukończ egzamin

Sprawdź zdobytą wiedzę poprzez test online, pobierz certyfikat ukończenia szkolenia i zapisz się u nas na egzamin SEP online.

Odbierz certyfikat

Gdy zdasz egzamin odbierzesz zdobyte uprawnienia elektryczne i zaczniesz legalnie pracę w swoim zawodzie elektryka.

Poznaj naszą historię

Od lat szkolimy i wydajemy certyfikowane uprawnienia SEP

4324x

Wydanych uprawnień

2dni

średni czasu kursu

100%

Zdanych egzaminów

4.9/5.0

Średnia ocena

Napisz do nas

Masz pytanie? Kliknij jedną z opcji i skontaktuj się z nami

Cennik SEP Zielona Góra

Sprawdź cennik kursu oraz egzaminu SEP Zielona Góra i zdobądź uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3

100% online

Kurs elektryka

399 zł

Kurs elektryka przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych, które chcą zdobyć lub odnowić państowe uprawnienia elektryczne w grupie G1 online.

100% online

Kurs pomiarowy

399 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na wykonywanie pracy w zakresie kontrolno-pomiarowym zarówno przy eksploatacji jak i dozorze.

100% online

Kurs fotowoltaika

699 zł

Dodatek do kursu elektrycznego G1 online pozwalający na zdobycie wiedzy i uprawnień w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych.

Opłata za egzamin z eksploatacji lub dozoru płatna jest po kursie. Cena za jeden egzamin np. eksploatacja lub dozór wynosi ustawowe 400 zł.

SEP Zielona Góra

Przeczytaj więcej o kursie SEP w mieście Zielona Góra

Zapraszamy do udziału w profesjonalnym kursie SEP Zielona Góra! Szkolenie SEP Zielona Góra jest dedykowane pełnoletnim osobom, które chcą wykonywać wymarzony zawód i pracować w branży elektroenergetycznej. Jeśli interesuje Cię praca pod napięciem, organizowany przez nas kurs SEP Zielona Góra to coś w sam raz dla Ciebie! Uprawnienia SEP do 1kV należy cyklicznie odnawiać. Po tym, jak pracownik branży elektroenergetycznej zda na ocenę pozytywną egzamin SEP, zdobyte przez niego kwalifikacje są ważne na czas 5 lat. Po upływie tego terminu należy ponownie podejść do oficjalnego egzaminu SEP. Co zrobić, by być na bieżąco ze zmianami w przepisach prawa energoelektrycznego i obowiązującymi normami i zdać oficjalny egzamin SEP bez problemu? Wystarczy przystąpić do szkolenia SEP Zielona Góra!  Szkolimy zarówno z zakresu uprawnień G1 (kwalifikacje niezbędne do pracy przy urządzeniach elektrycznych), jak i G2 (kwalifikacje niezbędne do pracy przy urządzeniach energetycznych) oraz G3 (kwalifikacje niezbędne do pracy przy urządzeniach gazowych). Podczas kursu SEP Zielona Góra uczestnicy zapoznają się z najważniejszą wiedzą na temat przepisów prawa elektroenergetycznego i BHP, poznają także zasady obsługi i dozoru urządzeń podpiętych do sieci elektroenergetycznej.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam organizować kursy i szkolenia SEP najwyższej jakości. Ile kosztuje szkolenie SEP Zielona Góra? Cena kursu SEP zależy od ilości zapisanych osób. Dla grup oferujemy atrakcyjne rabaty. Jaką formę ma kurs SEP Zielona Góra? Oferujemy szkolenia zarówno z dojazdem do siedziby firmy, jak i wygodne szkolenie SEP online.  Jakie są wymagania, by móc zapisać się na kurs SEP? Jedyne wymogi to pełnoletniość oraz przynajmniej podstawowe wykształcenie, wiedza i umiejętności z zakresu energetyki lub elektryki nie są wymagane. Dlaczego warto wybrać nasz kurs SEP Zielona Góra? Gwarantujemy zdawalność oficjalnego egzaminu SEP na poziomie powyżej 99%. Nasz znak rozpoznawczy to profesjonalizm, skuteczność, merytoryczność i zadowolenie kursantów. Szkolenia SEP, które organizujemy, odbywają się pod kontrolą Stowarzyszenia Elektryków Polskich – dzięki temu uczestnicy mają pewność, że są one zgodne z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa elektroenergetycznego. Po ukończeniu kursu SEP zapisujemy uczestników oficjalny egzamin SEP w wybranej placówce SEP, w dogodnym terminie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz szkolenie, które pozwoli Ci bez najmniejszych problemów zdać oficjalny egzamin SEP!

SEP Zielona Góra - Amazon
SEP Zielona Góra - Tesco
SEP Zielona Góra - Huta Cynku
SEP Zielona Góra - Decathlon
SEP Zielona Góra - Castorama
SEP Zielona Góra - Nestle